Reklama

Marta Żmuda Trzebiatowska urodziła!

Marta Żmuda Trzebiatowska i Kamil Kula po raz drugi zostali rodzicami!

Nieoficjalna informacja o narodzinach pojawiła się już kilka dni temu, ale aktorka, która chroni bardzo swoje życie prywatne, dopiero dzisiaj potwierdziła ją poprzez wymowny wpis na swoim koncie na Instagramie.

Marta Żmuda Trzebiatowska napisała: "Najpiękniejsza i najtrudniejsza rola z jaką przyszło mi się w życiu zmierzyć - MAMA" oraz zacytowała słowa wiersza "Mama" Helene Delforge:

"Skarbie mój,
klejnocie,
mój cudzie.
Pozostań w cieple, w twierdzy moich ramion.
Choć przez kilka lat
niech Ci nie grozi ten świat. (...) Obiecuję na całe życie, 
że otworzę przed tobą ramiona, kiedy wyrządzisz sobie krzywdę.
Rozproszę ból za dotknięciem magicznego buziaka.
A potem posadzę cię z powrotem na siodełko.
Wstawaj!
Dalej!
Szybciej niż wiatr!"

Reklama

Pod postem pojawiło się mnóstwo wpisów z gratulacjami, do których dołącza się także nasza redakcja.

Przypomnijmy, że Marta Żmuda Trzebiatowska i Kamil Kula po raz pierwszy zostali rodzicami we wrześniu 2017 roku. Ich syn otrzymał imię Bruno.

O tym, że para spodziewa się drugiego dziecka, aktorka poinformowała pod koniec roku 2019. Nadal nie wiadomo, jakiej jest płci i jak ma na imię.

Zobacz także:

***

#POMAGAMINTERIA

Fundacja Centaurus - największy w Europie azyl dla koni walczy o przetrwanie swoje oraz podopiecznych. Z powodu epidemii COVID z dotacji wycofują się kolejne upadające firmy i tracący pracę darczyńcy. Na to wszystko nakłada się susza, która spowodowała dwukrotny wzrost cen siana. Sytuacja jeszcze nigdy nie była tak dramatyczna. Organizacja walczy o swoje być albo nie być. Pomóż i ocal setki zwierząt od śmierci! Sprawdź szczegóły >>>

Styl.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy