Reklama

Meghan i Harry wracają do Wielkiej Brytanii!

Meghan i Harry zaczynają organizować sobie życie w Kanadzie. Jednak jeszcze przez parę miesięcy będą musieli wykonywać książęce obowiązki. Wracają więc do Wielkiej Brytanii.

Przypomnijmy, że jakiś czas temu Harry i Meghan wydali na oficjalnym książęcym profilu na Instagramie oświadczenie, w którym poinformowali fanów, że rezygnują z tytułów, odcinają się od rodziny królewskiej oraz wyprowadzają się do Ameryki Północnej.

Jednym z najczęściej omawianych wątków związanych z odejściem Meghan i Harry’ego są ich finanse. Arystokraci przyznali, że zamierzają całkowicie uniezależnić się od dworskich wpływów dzięki podejmowanym współpracom z dużymi firmami i markami. Para jest na dobrej drodze do osiągnięcia całkowitej niezależności od dworu. W zeszłym tygodniu po praz pierwszy wystąpili na prestiżowym wydarzeniu we własnym imieniu, nie reprezentując brytyjskiego dworu.

Reklama

Meghan i Harry nie mogą jednak uniezależnić się całkowicie. Wciąż wiąże ich umowa z królową Elżbietą II. Była książęca para musi wywiązać się jeszcze przez kilka miesięcy z dworskich obowiązków. Będą między innymi czuwać nad fundacjami i po części reprezentować interesy monarchini.

Dlatego muszą pojawić się początkiem marca w Wielkiej Brytanii. Odbędą się wówczas uroczystości z okazji Dnia Wspólnoty Narodów, na której ma zebrać się cała rodzina królewska.

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: książę Harry | Meghan Markle | dynastia Windsorów
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy