Reklama

Reklama

​Meghan Markle i książę Harry znają płeć dziecka

I wszytko jasne. Do sieci trafił filmik z baby shower. Wnikliwi obserwatorzy szybko zorientowali się, jakiej płci będzie dziecko książęcej pary.

Meghan Markle i książę Harry odliczają tygodnie do porodu. Oni i ich najbliżsi znają już płeć dziecka i chcieli to jak najdłużej utrzymać w tajemnicy. 

Jednak nie udało się. W ubiegłym tygodniu księżna Meghan wspólnie z przyjaciółmi rozpoczęła przygotowania do powitania na świecie kolejnego członka książęcej rodziny. Na przyjęciu baby shower, zorganizowanym w Nowym Jorku, księżna bawiła się wyśmienicie. 

Reklama

Dopiero teraz do sieci trafił filmik, który pokazuje co serwowano przybyłym na spotkanie gościom. Poczęstunek wygląda apetycznie, jednak wśród słodkich elementów jeden szczegół przykuwa uwagę. Kolor. 

Nie ma wątpliwości, że różowy jest na pierwszym planie. Wnikliwi obserwatorzy nie mają wątpliwości i podkreślają, że to nie jest przypadek.

Meghan Markle i książę Harry spodziewają się córeczki? Jeżeli wierzyć obecnym trendom to można snuć takie przypuszczenia. Choć starsze pokolenie pamięta, że ten kolor przez wieki zarezerwowany był dla męskich potomków. 

Podczas przyjęcia obowiązywał zakaz nagrywania filmów. Zatem, kto zlekceważył zakaz księżnej może mieć poważne problemy. 

Zobacz także:


Styl.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy