Reklama

Meghan Markle jest na diecie w ciąży?

Do drugiego porodu Meghan Markle pozostało już coraz mniej czasu. Jak ukochana księcia Harry'ego czuje się w ciąży i czy ma jakieś specjalne zachcianki żywieniowe? Dziennikarze zagranicznych mediów uważają, że tak!

Druga ciąża Meghan Markle to obecnie jeden z najważniejszych tematów w zagranicznej prasie, a im bliżej porodu, tym zapewne częściej dziennikarze rozpisywać się będą o małżonce księcia Harry'ego. 

Sussexowie o tym, że spodziewają się narodzin kolejnego potomka, poinformowali w wyjątkowy dzień. Podobnie jak księżna Diana zdradzili to 14 lutego w walentynki, jednak od czasu głośnego wywiadu u Oprah, Meghan Markle nieczęsto można oglądać publicznie. 

Aktorka dba o swoją prywatność i odpoczywa w domu. Stara się o siebie dbać w tym wyjątkowym okresie najbardziej jak to tylko możliwe. 

Czy Meghan Markle ma zachcianki w ciąży?

Reklama

US Weekly uważa, że tak, ale to wcale nie tak, że pozwala sobie na wszystko. Podobno żona Harry'ego bardzo uważa na to, co je w błogosławionym stanie. 

Ma specjalnie skomponowaną dietę bezglutenową, która pozwala jej uniknąć ciążowych mdłości, dzięki czemu jej samopoczucie w drugiej ciąży jest lepsze od tego, jak czuła się, gdy pierwszy raz nosiła pod sercem potomka.

Plotki, które również mogą ci się spodobać:

Eurowizyjne występy, które przeszły do historii! 

Książę Harry ma dość? Nie będzie częstym gościem w Wielkiej Brytanii! 

Meghan Markle w ogniu krytyki! Komu tym razem się naraziła? 

Zobacz także:

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Meghan Markle
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy