Reklama

Meghan Markle zaszalała? Odkryła zupełnie plecy w tej kreacji

Meghan Markle odkąd pojawiła się w rodzinie królewskiej, miała spore problemy z łamaniem etykiety w zakresie ubierania się. Teraz gdy wraz z Harrym oddalili się od jego rodziny, lubi jeszcze bardziej zaszaleć przy wybieraniu kreacji. Jej czarna sukienka z odkrytymi plecami właśnie wzbudziła niemałe kontrowersje.

Meghan Markle niezrażona krytyką swojego stylu. Założyła wyjątkową sukienkę

Podczas pierwszego publicznego wystąpienia, tuż po zaręczynach z księciem Harrym, Meghan Markle została skrytykowana za ubranie za dużych butów na obcasie. To był dopiero początek krytyki jej stylu, która przetoczyła się przez brytyjskie media. 

 Zbyt kuse, zbyt opięte, zbyt kolorowe stroje, za duże lub za małe buty - wszystko było skrupulatnie wyliczane i uznawane za gafę i łamanie królewskiej etykiety przez Meghan Markle. 

Podczas wywiadów po wyprowadzce z Wielkiej Brytanii, żona księcia Harry'ego przyznała niejednokrotnie, że ta krytyka przyczyniła się do ogromnego stresu, jaki towarzyszył jej na co dzień. 

Teraz, gdy małżeństwo mieszka od dłuższego już czasu w USA, Meghan czuje się znacznie swobodniej, także w kwestii ubierania się. Ostatnio poczuła się na tyle bezpiecznie w kwestii wyrażania siebie za pośrednictwem mody, że zdecydowała się na naprawdę odważny krok. 

Reklama

Meghan Markle pojawiła się na oficjalnej kolacji, wspierającej Sentebale, organizację założoną przez Harry'ego i księcia Seeiso z Lesotho. Na tę okazję Meghan wybrała wyjątkową kreację, która wzbudziła kontrowersje. 

Zobacz też: Książę William z poważną miną odwiedza księżną Kate. Poddani zaniepokojeni

Klasyczna czerń, klasyczny kok i kontrowersyjne wycięcie

Suknia marki St. Agni Hudson, o asymetrycznym kroju w długości midi z domieszką wełny i diagonalnym dekoltem typu halter, była wyborem Meghan Markle tego wyjątkowego wieczoru.

Coś, co przykuło uwagę w tej stylizacji, to jej tył. Meghan postanowiła zupełnie odejść od skromnych, oficjalnych strojów, które były popierane chociażby przez królową Elżbietę II i którym często hołduje księżna Kate i wybrała kreację o zniewalającym wycięciu na plecach. 

Z każdym rokiem, odkąd ona i jej mąż, książę Harry, w 2020 roku odeszli ze stanowiska członków rodziny królewskiej, Meghan coraz chętniej podejmuje ryzyko związane z modą, co było widać doskonale tym razem.

Poza zmysłowym wycięciem z tyłu, dopasowująca się do sylwetki kreacja St. Agni miała również asymetryczny dekolt, który też odsłonił fragment dekoltu.

Do sukienki dobrała geometryczne czarno-złote kolczyki, a włosy upięła w popularny, klasyczny kok.

Zobacz też: 

Książę William wściekł się na ojca. Ogromna awantura w Pałacu. Wykonał pilny telefon do Harry'ego

Dlaczego księżna Kate trafiła do szpitala? Brytyjskie media podają, co mogło być przyczyną

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Meghan Markle
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy