Reklama

Meghan Markle zrobi film o księżnej Dianie?

Meghan Markle przez wiele lat pracowała jako aktorka, dzięki czemu ma spore doświadczenie w branży filmowej. Tym razem chce je wykorzystać, by stworzyć film o matce jej męża, księżnej Dianie.

Niespełna rok temu książę Harry wraz ze swoją żoną, Meghan Markle oficjalnie ogłosili, że zakładają firmę producencką jednocześnie podpisując kontrakt z platformą Netflix. W kręgu ich filmowej działalności miały znaleźć się takie gatunki, jak filmy dokumentalne, fabularne, programy telewizyjne oraz bajki dla dzieci.

Kolejny film o księżnej Dianie

Ostatnimi czasy ogromną popularnością cieszą się ekranizacje ukazujące historię Lady Diany. Czwarty sezon "The Crown" bił rekordy popularności ze względu na dużą ilość scen z udziałem Emmy Corrin w roli księżnej. Już niedługo będziemy mogli podziwiać również Kristen Stewart, która wcieli się w główną rolę w filmie "Spencer" o księżnej Dianie.

Tymczasem brytyjskie tabloidy donoszą, że kolejną osobą, która będzie chciała przedstawić historię Diany Spencer na wielkim ekranie, jest sama Meghan Markle. Tym razem żona księcia Harry'ego chce zadebiutować w roli reżyserki

Reklama

 i opowiedzieć widzom o Lady Dianie z perspektywy historii, które opowiadał o swojej matce jej mąż. Film będzie pokazywał to, czego do tej pory nikomu nie udało się opowiedzieć, a widzowie zobaczą to, do czego nikt wcześniej nie miał dostępu.

Czekacie na debiut Meghan Markle w roli reżyserki?

Czytaj również: 

Kate Middleton zabrała księżniczkę Charlotte do londyńskiego baru

Córka Bogusława Lindy jest przepiękna

Zobacz także: 


Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Meghan Markle
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy