Reklama

Michał Piróg z Żakliną Ta Dinh. Czy to tylko przyjaźń?

Michał Piróg zaskoczył wszystkich, publikując w mediach społecznościowych zdjęcie z piękną modelką. Choć oboje zapewniają, że są tylko przyjaciółmi, fani tancerza uważają, że bardzo by do siebie pasowali!

Michał Piróg to jedna z najciekawszych postaci polskiego show-biznesu. Tancerz przez lata był jurorem popularnego show "You can dance", a od 2010 roku jest współprowadzącym programu "Top Model". 

Celebryta nie jest jednak znany jedynie ze swoich zawodowych przedsięwzięć. Michał Piróg zawsze mówi to, co myśli. Nawet jeżeli jego poglądy są sprzeczne ze zdaniem większości, nie boi się wyrazić własnej opinii. 

Wszyscy doskonale wiedzą, że Michał Piróg od lat wspiera osoby LGBT, walcząc o ich prawa. Sam zresztą nie kryje się z tym, że jest osobą homoseksualną. Wiadomo o tym już od bardzo dawna, jednak on sam nie pokazywał się zbyt często publicznie ze swoimi partnerami. Dlatego też zeszłoroczne zdjęcie, które opublikował na swoim instagramowym profilu, wzbudziło tak duże zainteresowanie mediów. Celebryta pozował na nim w łóżku z tajemniczym mężczyzną na znak tego, że wspiera wszystkie osoby o odmiennej orientacji.

Reklama

W opisie pod fotografią dał upust swoim emocjom. Stwierdził, że marzy mu się, aby każdy, niezależnie od wykonywanego zawodu, mógł otwarcie mówić o swoich preferencjach seksualnych. 

Mimo że Michał Piróg, dla niektórych może być nieco kontrowersyjną postacią, na brak przyjaciół na pewno nie może narzekać. Jedną z jego bliskich znajomych jest znana z "Top Model" Żaklina Ta Dinh. Atrakcyjna brunetka o wietnamskich korzeniach była jedną z najbardziej pozytywnych osób siódmej edycji programu. Nic więc dziwnego, że ona i popularny tancerz od razu znaleźli wspólny język. 

Spędzają ze sobą sporo czasu, a fotografie z ich wspólnych wypadów na miasto często pojawiają się w mediach społecznościowych. 

Michał Piróg opublikował niedawno zdjęcie, na którym pozuje u boku swojej przyjaciółki. Opis, jaki się pod nim znalazł może być sugestią, że łączy ich coś więcej. 

"No powiem tak...jest w moim typie" - stwierdził. Ona również nie pozostała mu dłużna, w komentarzu stwierdzając, że on również jest w jej typie.

Oczywiście, na pewno są to tylko żarty pomiędzy dwojgiem dobrych znajomych, ale fani Michała Piróga stwierdzili, że on i Żaklina byliby uroczą parą. W ich opinii, pomiędzy tancerzem i atrakcyjną modelką jest chemia. 

A wy, jak myślicie?

A.W
Zobacz także:

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Michał Piróg | gwiazdy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy