Reklama

Reklama

Miłość łączy pokolenia. Pary, które dzieli duża różnica wieku

Wiele gwiazd, zarówno zagranicznych, jak i naszych rodzimych, odnalazło miłość w objęciach partnera, z którym dzieli je spora różnica wieku. To związki ludzi, którzy za nic mają konwenanse i nie boją się stawić czoła uszczypliwym komentarzom. W końcu Amor, wypuszczając swoją strzałę, nie ma czasu zaglądać w metrykę!

Sharon Stone i raper RMR

Głośno jest właśnie o nowym romansie pięknej gwiazdy kina Sharon Stone z raperem RMR. Para nie ukrywa rodzącego się między nimi uczucia, często widywani są razem, nie brakuje też czułych gestów, które natychmiast wychwytują fotoreporterzy. Dzieli ich spora różnica wieku. Sharon ma 63 lata, a RMR 25. Mimo tych 38 lat różnicy doskonale się rozumieją, lubią i nie stronią od klubowych imprez. 

Izabela Janachowska i Krzysztof Jabłoński

"Gdy się poznaliśmy, nie zrobił na mnie najlepszego wrażenia. Sprawy nabrały tempa, gdy zdobył mój numer telefonu i zaczął mi wysyłać zabawne SMS-y. Okazało się, że ma podobne poczucie humoru do mojego. Wtedy po raz pierwszy zapunktował, pomyślałam: »Może coś w nim jest? Poczucie humoru mają przecież ludzie inteligentni«" - mówiła Izabela Janachowska w wywiadzie dla "Gali" o początku swojej znajomości z 27 lat starszym biznesmenem Krzysztofem Jabłońskim. 

Reklama

Od 2014 roku Izabela i Krzysztof są zgodnym małżeństwem, wychowują także syna. Dzieląca ich różnica wieku jest jednak dla wielu internautów powodem do agresywnej krytyki. Para zamieściła w sieci nawet film, w którym odniosła się do zjawiska hejtu.

Apoloniusz Tajner i Izabela Podolec

Apoloniusz Tajner i Izabela Podolec są parą już od 10 lat i mimo dzielących ich 36 lat różnicy są ze sobą bardzo szczęśliwi. Choć w internecie nie brakuje zgryźliwych komentarzy o "dziadku i wnuczce", nic sobie z nich nie robią. Para poznała się w pociągu, ale nie połączyła ich miłość od pierwszego wejrzenia.

- Zawsze się śmieję, że to nie była jakaś strzała Amora. Potem jeszcze to trochę trwało. Na początku nie wiedziałam, że to "ten Apoloniusz Tajner". Wsiadł do mojego przedziału, ale ja go nie poznałam, więc mój okrzyk był "To pan?!" Apoloniusz spojrzał wtedy na mnie, nie wiedział co powiedzieć, a ja powiedziałam: "Tak, to ten aktor z "Na Wspólnej"". Autentycznie tak było - opisywała początek tej znajomości Izabela w rozmowie w "Dzień Dobry TVN".

W 2019 roku Apoloniusz i Izabela stanęli na ślubnym kobiercu. Doczekali się też swojego pierwszego dziecka Leopolda.

Patrycja Tuchlińska i Józef Wojciechowski

Patrycję Tuchlińską i Józefa Wojciechowskiego dzieli prawie 50 lat różnicy wieku. Wojciechowski to bogaty deweloper, który słynie z zamiłowania do dużo młodszych kobiet. Para spotyka się od 2018 roku, a niedawno w mediach pojawiła się plotka, że Patrycja spodziewa się dziecka.

Małgorzata Foremniak i Rafał Maserak

Był to jeden z najgłośniejszych romansów, który zrodził się na parkiecie programu “Taniec z gwiazdami". Plotki o związku aktorki z młodszym o 17 lat tancerzem pojawiły się bardzo wcześnie. Para jednak długo zwlekała z oficjalnym potwierdzeniem tych doniesień. Ciągła uwaga mediów i rozbieżne poglądy na tematy zawodowe doprowadziły jednak do zerwania.

Mary-Kate Olsen i Olivier Sarkozy

Także jedna ze słynnych bliźniaczek Olsen, które największą sławę zdobyły dzięki występowi w kultowym serialu “Pełna chata" zdecydowała się na związek ze starszym mężczyzną. W 2012 Mary-Kate Olsen nawiązała romans z przyrodnim bratem byłego prezydenta Francji Olivierem Sarkozym. Sarkozy był starszy o 17 lat, co wywołało na początku skandal. Para stanęła jednak na ślubnym kobiercu, nie przejmując się opinią osób trzecich. Ich małżeństwo trwało do 2020 roku.

Małgorzata i Karol Strasburgerowie

Karol Strasburger i Małgorzata Weremczuk poznali się w 2006 roku. Jednak ich wzajemne uczucie musiało jeszcze wtedy poczekać na swój rozkwit. Prowadzący kultową “Familiadę" był wtedy żonatym mężczyzną. Niestety w 2013 roku druga żona Karola Strasburgera zmarła na raka. Weremczuk wspierała wtedy starszego od siebie o 38 lat wdowca w tym trudnym momencie życia. To ich do siebie zbliżyło. W 2019 Karol i Małgorzata powiedzieli sobie sakramentalne tak, a kilka miesięcy później 72-letni Strasburger został po raz pierwszy ojcem.

Andrzej Łapicki i Kamila Mścichowska

Związek Andrzeja Łapickiego i Kamili Mścichowskiej budził ogromne kontrowersje. Parę dzieliło bowiem aż 60 lat różnicy. Gdy zdecydowali się na ślub, słynny aktor miał już 85 lat, a jego wybranka lat 25. "Ten związek dał mi kopa do życia" -mówił Andrzej Łapicki. Niestety po trzech latach małżeństwa parę rozdzieliła śmierć artysty.


Styl.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy