Reklama

Mimi Webb. Modowa wpadka czy "wygląd za milion dolarów"?

Od TikToka do nominacji do BRITS Award! Kariera Mimi Webb nabiera szaleńczego tempa, a młodziutka piosenkarka dba, towarzyszyły temu stylizacje robiące niezatarte wrażenie.

22-letnia piosenkarka, Mimi Webb, to kolejny żywy dowód na potęgę TikToka. To właśnie od tej platformy zaczęła się jej kariera. Jej piosenka Good Without uzyskała milion odtworzeni w zaledwie dwa dni!

Mimi uzyskała nominację do BRITS Awards, a na czerwonym dywanie pojawiła się w kreacji zapierającej dech w piersiach. Czarna suknia z wysokim rozcięciem i dekoltem niemal do pępka przyprawiała widzów o zawrót głowy. Okazało się zresztą, że kreacja niemal nie spłatała gwiazdeczce figla. Niewielkie fragmenty materiału tylko w niewielkim stopniu zasłaniały biust piosenkarki, a kiedy ta była w ruchu - dosłownie musiała je przytrzymywać, by pozostały na miejscu!

Reklama

Ale nawet niemal całkowicie obnażony biust Mimi nie zrobił takiego wrażenia jak jej biżuteria. Okazuje się, że Mimi miała na sobie najprawdziwsze diamenty. Naszyjnik i kolczyki warte są 1,3 miliona funtów. W jednym z wywiadów stwierdziła, że "sama nie wierzy, że ma je na sobie". Firma Tasaki, która wypożyczyła gwieździe komplet, zaprezentowała bardziej trzeźwe podejście do sprawy i na imprezę wydelegowała ochroniarza, by towarzyszył Mimi. Jego zadaniem było zadbać, by diamentom nic się nie stało.

Czytaj też:

Kożuchowska zdradziła sposób na młody wygląd

Elsa Hosk kusi nagą sesją

 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Mimi Webb

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy