Reklama

Monica Bellucci z córką na okładce Vogue'a

Monika Bellucci pomimo upływu lat, wciąż pozostaje w centrum uwagi. Piękna aktorka spektakularną urodę przekazała w genach swojej córce, z którą niedawno zapozowała do okładki Vogue'a. Jak aktualnie wygląda Deva Cassel, która jest owocem miłości włoskiej artystki i Vincenta Cassela?

Monica Bellucci 30 września skończy 57 lat. Włoska aktorka pomimo upływu lat dla wielu kobiet i mężczyzn na całym świecie pozostaje ideałem. Metryki nie da się jednak oszukać. 

Na szczęście atrakcyjna brunetka przekazała w genach urodę swojej córce. Deva Cassel to jeszcze nastolatka, ale już ciężko pracuje na swój sukces w show-biznesie. 

Córka Monici Bellucci w tym roku skończy 17 lat, a patrząc zdjęcie, do którego zapozowała razem z matką, trudno jest nie dostrzec podobieństwa. 

Córka Moniki Bellucci na okładce Vogue'a

Deva Cassel, która jest owocem związku Vincenta Cassela i Moniki Bellucci niedawno pojawiła się razem z mamą na okładce włoskiego Vogue'a. 

Chociaż dziewczyna nie jest jeszcze nawet pełnoletnia, na jej zawodowym koncie jest już sporo sukcesów. Deva Casel próbuje swoich sił w modelingu. 

Pracowała m.in. dla Dolce & Gabbana oraz Dolce Shine. Współpracę proponowały jej również takie marki jak Valentino czy "Harper's Bazaar".

Reklama

Fani aktorki nie kryli zachwytu urodą jej córki w komentarzach pod zdjęciem z okładki Vogue'a. 

Nic dziwnego! W końcu wyglądają bardziej jak siostry, niż jak matka i córka! 

Czytaj również: 

Monika Mrozowska karmi synka w miejscu publicznym! 

Agnieszka Woźniak-Starak zaskoczyła! 

Zobacz także: 

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Monica Bellucci | dzieci gwiazd
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy