Reklama

Reklama

Monika Mrozowska pokazała matkę. Przepiękna kobieta!

Monika Mrozowska, która niedawno urodziła czwarte dziecko, wrzuciła do sieci urocze zdjęcie, do którego zapozowała ze swoją mamą. Co takiego aktorka napisała o swojej mamie?

Monika Mrozowska to 40-letnia aktorka, która zdobyła ogromną popularność za sprawą serialu "Rodzina zastępcza", w którym przed laty wcieliła się w rolę Majki, czyli najstarszej córki Kwiatkowskich.

Praca na planie tej produkcji otworzyła jej drzwi do kariery i sprawiła, że gwiazda zaczęła otrzymywać kolejne propozycje zawodowe. 

Artystka nie skupia się jednak jedynie na karierze. Ważne jest dla niej również życie rodzinne. Aktorka jest dumną mamą, która niedawno urodziła czwarte dziecko. 

Monika Mrozowska ma teraz sporo obowiązków, to nadal pozostaje w stałym kontakcie ze swoimi fanami w mediach społecznościowych. 

Na jej instagramowym profilu regularnie pojawiają się nowe zdjęcia. Aktorka z okazji dla babci postanowiła wrzucić do sieci fotkę, do której zapozowała ze swoją mamą Bożeną. Przy okazji zdradziła również kilka ciekawostek na jej temat. 

"Moja Mama Bożenka! Sama wygląda "jak nastolatka", właśnie została babcią... 6 wnuka!!! A mój brat Tomek jeszcze nie powiedział ostatniego słowa. Cudownego Dnia Babci dla wszystkich. Ja już czekam na faworki „Babci” Bożenki. Bo choć moja mama deklaruje, że nie lubi gotować, to chrust robi taki, że klękajcie narody!!!!" - napisała Monika Mrozowska o swojej mamie, chwaląc jej talent kulinarny. 

Reklama

Spójrzcie tylko, jaką fotkę wrzuciła! 

Trzeba przyznać, że pani Bożena jest naprawdę piękną i zadbaną kobietą. 

Aż trudno uwierzyć, że ma już sześcioro wnuków! 

A wy pamiętaliście, aby złożyć życzenia swojej babci? 

Zobacz także:


Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Monika Mrozowska | gwiazdy | Dzień Babci

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy