Reklama

Monika Mrozowska urządziła przyjęcie. Kto przyszedł?

Monika Mrozowska spodziewa się czwartego dziecka. Czas przed przyjściem maleństwa postanowiła sobie nieco urozmaicić w tzw. "babskim gronie".

Patrząc na te zdjęcia, nie mamy wątpliwości, że aktorka tryska energią. W ostatnim trymestrze ciąży wygląda zjawiskowo. Opis pod zdjęciem wiele wyjaśnia. 

"Podczas tego weekendu czułam się tak, jakbym obchodziła gwiazdkę, Sylwestra i moje urodziny w jednym!!!! To święto specjalnie zostało nazwane Mother Shower bo "matka jest tylko jedna" !!! Choć tutaj było ich kilkanaście Mieć TAKIE dziewczyny wokół siebie to skarb na miarę Złotego Pociągu. Tylko jego nikt do tej pory nie odnalazł, a one są z krwi ( z małą domieszką alkoholu i kości ! I są pełne kobieco-siostrzanej miłości! Babeczki moje kochane, zazdrości mi Was nawet moja Mama! Dziękuję za wszystko ! A nieobecnym ( których bardzo mi brakowało) przypominam, że w planach jest kolejne "spotkanie", które nastąpi, gdy znowu bezpiecznie będziemy mogły opuszczać granice naszego kraju Lovja !!! Wasza "Matka Karmiąca" regularnie, co godzinę ( pisownia orginalna)" - napisała na Instagramie Mrozowska.

Na przyjęciu nie zabrakło koleżanek po fachu. Serialowe siostry pani Moniki, Ola Szwed i Misheel Jargalsajkhan, chętnie pozowały do wspólnych zdjęć. Agnieszka Sienkiewicz także bez obaw przyjęła zaproszenie na baby-shower. W tak zacnym gronie nie mogło także zabraknąć Katarzyny Burzyńskiej, która także jest szczęśliwą mamą. 

Reklama

Patrząc na zdjęcia z minionego weekendu nie trudno wywnioskować, że zabawa należała do udanych. Pani Monice życzymy szczęśliwego rozwiązania. 

Zobacz także:

Styl.pl
Reklama
Reklama
Reklama