Reklama

Monika Olejnik cała w cekinach. Zachwyciła na Sopot Festival

Monika Olejnik ma niebanalny styl i nie boi się oryginalnych kreacji. We wtorek pojawiła się na drugim dniu festiwalu Top of The Top Sopot Festival i zachwyciła stylizacją. Dziennikarka postawiła na zjawiskową, cekinową sukienkę i ogromne kolczyki. Zobacz, jak wyglądała.

Top of The Top Sopot Festival - plejada gwiazd

Od poniedziałku trwa Top of The Top Sopot Festival. W poniedziałek odbył się koncert #IDance - Noc niepodobna do innych / Więcej niż muzyka. Z kolei we wtorek miał miejsce koncert #SummerVibes - W rytmie lata, a także konkurs Bursztynowy Słowik. Triumfował w nim zespół Kwiat Jabłoni.

Podczas pierwszych dwóch dni festiwalu na scenie zaprezentowała się plejada polskich gwiazd. Zobaczyliśmy m.in. Michała Szpaka, Sarę James, Kayah czy Agnieszkę Chylińską. Kreacjami zachwycali nie tylko artyści, ale również prowadzące - w poniedziałek była to m.in. Julia Wieniawa i Małgorzata Rozenek-Majdan, a wczoraj Mery Spolsky.

Reklama

Czytaj także: Wykluczyła z diety jeden składnik. Oto sekret imponującej formy Moniki Olejnik

Monika Olejnik w zjawiskowej kreacji

Tak duże muzyczne wydarzenie przyciąga wielu widzów przed telewizorami, a także publiczność w Operze Leśnej, wśród której znajdują się również znani goście. Jedną z takich osób, które pojawiły się we wtorek na wydarzeniu, była Monika Olejnik wraz z partnerem, dziennikarzem Tomaszem Ziółkowskim.

Olejnik zachwyciła swoją kreacją. Dziennikarka postawiła na bardzo zjawiskową, srebrną, cekinową sukienkę o długości midi z bardzo krótkim rękawkiem, ledwie zakrywającym ramiona, wycięciami na brzuchu i udzie oraz frędzlami na dole.

Do tego gwiazda dobrała czarne sandałki na platformie i wysokiej szpilce oraz ogromne wiszące i błyszczące kolczyki. Olejnik miała rozpuszczone włosy i subtelny makijaż. Całość prezentowała się niezwykle efektownie, a dziennikarka dosłownie lśniła na ściance zdjęciowej.

Zobacz również: Monika Olejnik w stroju jak na safari. Tym razem zaskoczyła fantazyjną torebką

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Monika Olejnik | Sopot Festival
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy