Reklama

Monika Richardson podała przyczynę zmiany nazwiska

Monika Richardson kilka miesięcy temu rozstała się ze swoim mężem, Zbigniewem Zamachowskim. Koniec ich związku zdecydowanie należy do tych medialnych, a sama dziennikarka chętnie dzieli się kulisami rozstania. Ostatnio na jaw wyszło, dlaczego tak chętnie wróciła do swojego poprzedniego nazwiska.

Monika Richardson należy do grona gwiazd, które chętnie dzielą się kulisami swojego życia prywatnego. Jej rozstanie ze Zbigniewem Zamachowskim, z którym dziennikarka była w związku przez ponad siedem lat, zdecydowanie należy do tych medialnych. Monika Richardson w kilku wywiadach ujawniła przyczyny rozpadu małżeństwa, jako jedną z nich podając zdradę.

Zarówno Monika Richardson, jak i Zbigniew Zamachowski zdążyli znaleźć już pocieszenie w ramionach nowych partnerów. Dziennikarka spotyka się z Konradem Wojterkowskim, biznesmenem i milionerem, a aktor jest w związku z Gabrielą Muskałą, również aktorką.

Monika Richardson o zmianie nazwiska

Reklama

Monika Richardson w rozmowie z Jastrząb Post przyznała, że wróciła do nazwiska Richardson po pierwszym mężu, wraz z którym to nazwiskiem stała się popularna. Dodała, że nosi się z zamiarem, by zmiana ta była oficjalna, a co za tym idzie, zamierza zmienić je w urzędzie. Największe kontrowersje wzbudził fragment o tym, że na samym początku małżeństwa dowiedziała się od numerolożki, iż nazwisko Zamachowska nie jest najlepszym wyborem: "Ja jak zaczęłam być Zamachowską, to numerolożka mi powiedziała, że z tym nazwiskiem wiążą się pewne konsekwencje. One nie są zbyt pozytywne. W skrócie - sprowadzały się do tego, że ja zawsze jako Zamachowska miałam grać w życiu drugie skrzypce. To nie jest moja natura".

Po tym, jak media zaczęły cytować tę wypowiedź, dziennikarka odniosła się do niej na Instagramie: "Co za bzdury w tym Internecie. Wróciłam do nazwiska Richardson, bo tak chciałam. Jestem już duża i sama podejmuję takie decyzje. Pozdrawiam wszystkich numerologów i astrologów".

Co sądzicie o tym medialnym rozwodzie Moniki Richardson i Zbigniewa Zamachowskiego?

Czytaj również: 

Esmeralda Godlewska przechodzi na dietę

Grażyna Szapołowska zrzuciła ubrania na plaży! 

Cała prawda o związkach Antoniny Krzysztoń! 

Zobacz także: 

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Monika Richardson
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy