Reklama

Natalia Janoszek ma gest

Aktorka podbija nie tylko Indie, ale i Europę. Podczas festiwalu w Cannes prezentował się zjawiskowo. Zdjęcia jej stylizacji na czerwonym dywanie obiegły najbardziej wpływowe magazyny mody. Natalia Janoszek znalazła się wśród pięćdziesięciu najlepiej ubranych kobiet podczas filmowego święta na Lazurowym Wybrzeżu.

Emocje opadły, ale to nie czas na odpoczynek. Janoszek nie lubi bezczynności. Doniesienia prasy zagranicznej utwierdziły aktorkę w przekonaniu, że sukienka, którą zaprojektowała na czerwony dywan, była wyjątkowa. Co więcej... teraz pani Natalia chce podbić jej wartość i pokazać, że moda może uczynić wiele dobrego. Na swoim profilu w mediach społecznościowych umieściła krótki wpis i deklarację. 

- O mojej stylizacji podczas ceremonii otwarcia 72 Festival de Cannes pisały takie zagraniczne media jak VogueELLE , Grazia, The Cut, The Standard, The Courier czy Daily Mail a Business Insider umieścił mnie na liście 50 najlepiej ubranych gwiazd festiwalu- napisała na swoim profilu w mediach społecznościowych.

Reklama

- Nie wyobrażam sobie innego scenariusza niż przekazanie sukienki wspólnie z Lou w Twoje ręce Jurek Owsiak na licytację podczas 28. Finału WOŚP. Jestem pewna, że znowu pobijemy rekord i niech ta kultowa już sukienka będzie małą cegiełką w budowie najpiękniejszej inicjatywy charytatywnej w Polsce. Siema!- dodała Janoszek. 

Nie pozostaje nic innego, jak trzymać kciuki za licytację. Uważacie, że to trafiony pomysł?

Warto zobaczyć: 

Zobacz także: 

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Natalia Janoszek | aktorka
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy