Reklama

Natalia Klimas i Olga Frycz wspólnie na wakacjach

Panie postanowiły wspólnie odpocząć na Mazurach. Natalia Klimas uciekła od uciążliwych miejskich upałów, które szczególnie dają jej się we znaki w ostatnich tygodniach ciąży.

Natalia Klimas i Olga Frycz są dobrymi koleżankami. Aktorki do niedawna mieszkają blisko siebie, wspólnie postanowiły też wyjechać na krótkie wakacje. 

Iście czerwcowa pogoda dokucza w szczególności Natalii Klimas, która spodziewa się przyjścia na świat swojego pierwszego dziecka. Aktorka na szczęście znalazła sposób na upały. Na swoim Instagramie opublikowała zdjęcie z dziecięcego dmuchanego basenu z podpisem: "Pierwszy dzień wakacji!!����Dojechaliśmy wczoraj wieczorem na Mazury i jest bosko, tylko gorąco jak psia krew, więc wlazłam do baseniku , który dla Helenki przywiozła Olga Frycz i tak lezę, jak foka. Co za ulga. A mówili, oj mówili, że ostatnie miesiący w ciąży, w lecie, to ciężka sprawa. Przekonuję się o tym teraz, na własnej skórze. Zjadam średnio jednego arbuza dziennie, dużo sapię i okładam się mokrymi ręcznikami. Taki basenik to jednak dużo lepsza opcja. Także gdyby ktoś mnie szukał, będę TU. Pozdrawiam, podpisano: foka." - (pisownia oryginalna).

Reklama

Zobacz także:


Styl.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama