Reklama

Reklama

Natalia Klimas w żałobie

Natalia Klimas wkrótce przywita na świecie swoje pierwsze dziecko. Ostatnie tygodnie oczekiwania są przepełnione żalem i smutkiem. Aktorka podzieliła się z fanami przykrą wiadomością - niedawno pożegnała bliską osobę.

Uśmiechnięta, wystylizowana, wesoła - najczęściej taką Natalię Klimas możemy oglądać na zdjęciach. Tym razem aktorka podzieliła się z fanami swoimi troskami, niedawno odeszła bliska jej osoba. W związku z tym, że Natalia Klimas wkrótce zostanie mamą, trudno przejść jej żałobę. Smutek miesza się z radością.

"Chwilę mnie tu nie było. I cały czas się zastanawiam, pisać coś o tym, czy nie pisać. Wrzucić to zdjęcie z wesołym podpisem czy wrzucić je i napisać szczerze, jak jest? Bo tu u mnie, zawsze na wesoło. No ale przecież życie tak nie wygląda.
Dzisiaj jest lepszy dzień. Umalowałam się, ubrałam w kolorową sukienkę. Jestem chyba dzielna. Ale ostatnie dni były bardzo trudne. Odeszła osoba, która była częścią mojego życia odkąd pamiętam. Przytulała mnie, jak zbiłam kolano na podwórku, robiła mi kakao, jak poprosiłam. Nigdy nie mówiła do mnie "Natalia", zawsze "Tunieczko". Piekła, zaraz po Babci, najlepszy sernik w rodzinie. I nagle tej osoby nie ma. 
Kiedyś nie umiałam radzić sobie ze smutkiem czy bólem. Nie umiałam go czuć, akceptować, przeżywać i iśc dalej. Umiałam tylko przed Nim uciekać, ponieważ wydawało mi się, że go nie uniosę.
Ale dziś, w obliczu tej straty,nie mogę już być zapłakanym dzieckiem. Muszę być silna i dojrzała, bo za kilka chwil zostanę Mamą.
Muszę być mądra i chronić swoje dziecko. Największe radości i cierpienia czasem tak właśnie się bezpośrednio ze sobą przeplatają. Narodziny mojej córeczki przeplatają się z odejściem kogoś bardzo ważnego w Naszej rodzinie. Samo życie. Zuzia jeszcze się nie urodziła a już mnie zmienia i uczy. Trzymajcie za Nas kciuki" - napisała na Instagramie.

Reklama

W komentarzach pojawiło się dużo słów wsparcia: "Natalka, ogromu siły i tyle szczęścia w zyciu jak wielkie masz serducho", "Pani Natalio, dziękuję za ten opis. Pokazuje Pani że życie nie jest takie jak u niektórych na insta czyli kolorowe, pełne lukru i żadnych zmartwień. Duzo uścisków i siły życzę Pani w tym trudnym czasie" (pisownia oryginalna) - piszą fani aktorki. 

Zobacz także:

Styl.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy