Reklama

Reklama

Natalia Vodianowa. Piękna modelka nie miała w życiu łatwo

Natalia Vodianova dziś jest jedną z najpopularniejszych rosyjskich modelek na świecie i, choć teraz o współpracę z nią rywalizują największe światowe marki, a piękność z pewnością nie może narzekać na brak pieniędzy, kiedyś życie gwiazdy wcale nie było usłane różami. Jak wyglądało jej dzieciństwo?

Natalia Vodianova ma obecnie 39 lat i od ponad 20 z powodzeniem utrzymuje się w branży. Jest naturalnie piękną i zgrabną kobietą i nie może narzekać na brak propozycji zawodowych. Przez lata współpracowała z największymi światowymi markami, takimi jak m.in.: Calvin Klein, Chanel, Giorgio Armani czy Versace

Patrząc na nią, aż trudno uwierzyć, że jest matką aż piątki dzieci. 

W tym roku Natalia Vodianova pojawiła się na Paris Fashion Week, gdzie, jak zawsze, zachwyciła urodą oraz perfekcyjną sylwetką. Na pierwszy rzut oka wydawać by się mogło, że urodziła się pod szczęśliwą gwiazdą, jednak to jedynie pozory, bo choć teraz nie może narzekać na brak pieniędzy i pozycję społeczną, nie miała łatwego dzieciństwa. 

Reklama

Dzieciństwo Natalii Vodianovej nie było łatwe, ale modelka nie poddała się

Urodziła się w Niżnym Nowogrodzie, gdzie mieszkała z matką i siostrą. Nie przelewało im się, więc już jako 11-letnia dziewczynka pomagała mamie, pracując z nią na straganie przy sprzedaży warzyw i owoców. Wszystko po to, aby móc zapewnić opiekę chorej na porażenie mózgowe siostrze.

Modelka musiała często opuszczać zajęcia, jednak nie narzekała na swój los. 

Gdy trafiła się okazja, zapisała się do szkoły modelek. Podczas castingu zauważył ją agent z Paryża, który obiecał jej, że jeśli w trzy miesiące nauczy się języka angielskiego, pomoże jej w karierze. 

Udało się i jako 17-latka wyjechała do Francji. Tam zauważyła ją agencja Viva, a wkrótce po tym zaczęły pojawiać się pierwsze poważne propozycje. Stała się jedną z najbardziej rozchwytywanych modelek. 

Nie zapomniała jednak o życiu prywatnym. W 2002 roku wyszła za Justina Portmana, z którym ma troje dzieci. Niestety relacja nie przetrwała, ale Natalia Vodianova szybko odnalazła szczęście u boku innego mężczyzny, Antoina Arnaulta, z którym ma dwóch synów.

Znaliście wcześniej jej historię? 

Czytaj również: 

Maryla Rodowicz wyznała miłość Macie! 

Mama Ginekolog nie zdała egzaminu specjalizacyjnego

Jak jesienią wykorzystać jarzębinę? 

Zobacz także:

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Natalia Vodianova

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama