Reklama

Nergal celowo prowokuje w mediach społecznościowych. "Mam taką dysfunkcję"

Wokalista zespołu Behemoth, Adam “Nergal" Darski lubi szokować, przez co stał się bohaterem niejednej burzliwej dyskusji. Niedawno przyznał, że zdarza mu się pisać komentarze na swoich profilach społecznościowych z podstawionych kont i... “trolluje" sam siebie.

Celebryci karmią się komentarzami w mediach społecznościowych. Im bardziej zagorzała dyskusjami, tym lepiej. Jak zadbać o to, żeby pod postami nie zabrakło reakcji? Wokalista zespołu Behemoth, Adam “Nergal" Darski ma na to ciekawy przepis.

Niedawno w wywiadzie dla “Revolver" przyznał się do pewnej praktyki, która dla części fanów może wyglądać jak próby prowokowania na siłę i chęć sztucznego nakręcania dyskusji. 

Nergal powiedział mianowicie, że czasem celowo pisze coś, czego w ogóle nie ma na myśli, żeby “trollować" własne konto.

Reklama

“Mam chyba taką dysfunkcję" - powiedział muzyk. “Czasami wchodzę w media społecznościowe i trolluję własne konto. Ostatnio przestałem to robić, ale od czasu do czasu... Wchodzę tam i celowo robię coś, żeby sprowokować dyskusję. Mówię, rzeczy, których tak naprawdę nie myślę, żeby zobaczyć, jak ludzie zareagują".

Nie wiadomo, czy Darskiemu chodziło tylko o pisanie prowokacyjnych postów pod swoim nazwiskiem, czy może także podszywanie się pod innych i próby prowokacji z innych kont.

Swoje niecodzienne praktyki argumentuje chęcią otrzymania wyzwania intelektualnego: “Dajcie mi coś, co ze mną zostanie, z czego wyniosę jakąś naukę" - mówi. “Może stanę się lepszą osobą. Albo mądrzejszą. A może mnie to wprawi w niepokój. Albo zmienię swoje poglądy".

Jak sam przyznał, ostatnio dystansuje się od mediów społecznościowych. “Ostatnio wolę przeczytać książkę, pójść na spacer czy pobawić się z psem. Są miliardy lepszych rzeczy od siedzenia w mediach społecznościowych" - powiedział Nergal w wywiadzie.

Zobacz również:

Nergal uniewinniony od znieważenia polskiego godła

Nergal (Behemoth) znów przed sądem. Świadek domaga się egzorcyzmów

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Nergal
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy