Reklama

Reklama

Nicole O'Brien i Chloe Veitch w kolorowych sukienkach

Nicole O'Brien i Chloe Veitch znane z reality show "Too hot to handle" zostały ostatnio przyłapane przez paparazzi podczas wspólnej zabawy. Uwagę przyciągnęły ich kolorowe stylizacje.

Nicole O'Brien i Chloe Veitch zyskały popularność dzięki reality show "Too hot to handle" emitowanym przez platformę Netflix w trakcie pandemii. Program pobił rekordy oglądalności, a jego uczestnicy dzięki udziałowi zdobyli międzynarodową sławę. Jego scenariusz nie należał do najbardziej ambitnych- zadaniem singli zamkniętych na rajskiej wyspie było... powstrzymanie się od pieszczot. Nierealna wręcz atrakcyjność uczestników w połączeniu z zapierającymi dech w piersiach, egzotycznymi okolicznościami przyrody zagwarantowała niebywały sukces całej produkcji.

Nicole O'Brien i Chloe Veitch: Przyjaźń po programie

Jednymi z najbardziej charakterystycznych i budzących sympatię uczestniczek były Nicole O'Brien i Chloe Veitch. Irlandka i Brytyjka podbiły serca widzów dzięki swojej naturalności i poczuciu humoru. Choć program się skończył, ich popularność nie słabnie, a przyjaźń trwa dalej.

Dzięki programowi obydwie bardzo się zaprzyjaźniły. Ostatnio przyjaciółki zostały przyłapane przez paparazzi podczas wspólnej zabawy w Londynie.

Po wyjściu z baru przyciągały uwagę fotografów, którym chętnie pozowały do zdjęć. Ich stylizacje zdecydowanie były przemyślane. 

Reklama

Nicole miała na sobie obcisłą, niebieską sukienkę z odkrytymi ramionami. Chloe zaś na tę okazję wybrała krwistą czerwień- jej równie krótka sukienka z odważnym dekoltem zrobiła niebywałą furorę.

Co myślicie o stylizacjach przyjaciółek?

*** To może cię zainteresować ***

Z czym łączyć róż, aby nie wyglądać jak dziewczynka z przedszkola? Królowa Letizia to wie!

Ołówkowa spódnica na lato? Ta tkanina to hit! Maja Ostaszewska i Magdalena Boczarska już je noszą 

Doda o swoich byłych. Nergal i Majdan w tarapatach? Co zdradziła podczas wywiadu?

Adrianna Biedrzyńska. Guz mózgu to nic. Relacje z córką ucierpiały przez młodszego partnera. Pogodziły się?

Magdalena Pieczonka pozuje bez bielizny. Odważne zdjęcia

Paulina Sykut-Jeżyna coraz szczuplejsza. Nad Bałtykiem odsłoniła ciało!

Magdalena Mołek objada się. Dziennikarka nie dba o linię? O co chodzi


Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Too Hot To Handle | Nicole O'Brien i Chloe Veitch

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy