Reklama

Nie tylko Julia Wieniawa i Joanna Opozda. Oto wszystkie dziewczyny Antka Królikowskiego!

Julia Wieniawa, Kasia Sawczuk, Laura Breszka... 32-letni Antek Królikowski przyzwyczaił już nas do tego, że dość często zmieniał obiekt westchnień. Co jakiś czas w jego sercu pojawiało się miejsce dla kolejnej ukochanej. Wygląda na to, że w końcu znalazł tę jedyną. W sobotę odbył się wieczór Joanny Opozdy, tak więc prawdopodobnie już niedługo odbędzie się ślub! Czy ślub Antka Królikowskiego i Joanny Opozdy będzie wydarzeniem roku?

Z kim wcześniej spotykał się Antek Królikowski?

W 2012 roku Antek Królikowski zaczął się spotkać z Laurą Breszką, którą poznał na planie filmu "Ja to mam szczęście". Choć aktor jeszcze nie myślał wówczas poważnie o zakładaniu rodziny, dość szybko zamieszkał z Laurą i odnalazł się w roli ojczyma dla córki Laury. Związek przetrwał jedynie 2 lata - podobno imprezowe życie Antka nie do końca odpowiadało ówczesnej ukochanej.

Zaraz po rozstaniu z Laurą Breszką, Antek Królikowski pocieszenie znalazł w ramionach modelki - jednej z uczestniczek 4. edycji "Top Model" - Samueli Górskiej. Para pojawiła się publicznie tylko raz na jednej z imprez show-biznesowych.

Reklama

Kolejną wybranką Antka Królikowskiego była Kasia Sawczuk - według niektórych to para, która była dla siebie stworzona. Poznali się na planie serialu "Czas honoru". Kasia Sawczuk zrezygnowała dla Antka z poprzedniego swojego związku. 8 lat różnicy pomiędzy aktorem a finalistką czwartej edycji "The Voice of Poland" do pewnego momentu nie stanowiła problemu. Idylla skończyła się, gdy para razem zamieszkała. Po wielkiej awanturze Antek Królikowski kazał się Kasi Sawczuk wyprowadzić - podobno w grę wchodziła niewierność.

W roku 2015 Antek Królikowski pojawił się na jednej z imprez trzymając za rękę aktorkę Joannę Jarmołowicz. Jednak nie był to trwały związek, ale Joanna jest do dziś partnerką brata Antoniego - Jana, z którym wychowuje od 2 lat syna Józefa.

Potem w życiu Antka Królikowskiego pojawiła się Julia Wieniawa. Ich związek rozgrzewał pierwsze strony płotkarskich gazet i portali. Miłość kwitła w realu, ale też w sieci - to stamtąd dowiadywaliśmy się kolejnych informacji na ich temat.

Aktorka i influencerka Julia Wieniawa była od Antka Królikowskiego młodsza o 9 lat. Związek przetrwał 2 lata. Jak wyjaśniała potem Julia w wywiadach, mieli podobne osobowości, niestety inne oczekiwania od życia.

Po rozstaniu z Julią Wieniawą kolejną dziewczyną Antka Królikowskiego była prawniczka Katarzyna Dąbrowska. Tym razem para bardzo chroniła swoją prywatność. Przez półtora roku tworzyli udany związek. Powody rozstania są nieznane.

Zobacz także:

Antoni Królikowski: Ojciec udzielił nam ważnej lekcji

Joanna Opozda i Antek Królikowski biorą ślub. Są szczegóły

Antek Królikowski i Joanna Opozda wrócili do siebie! Tym razem związek przetrwa?


Styl.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy