Reklama

Reklama

Niedziele handlowe 2021. 30 maja można będzie zrobić zakupy?

W 2021 roku nieczęsto jeździmy do sklepów w siódmy dzień tygodnia. Czy 30 maja 2021 jest niedzielą handlową? Zobacz, czy będzie można udać się jutro na zakupy!

W 2021 roku mamy stosunkowo niewiele, bo jedynie siedem niedziel handlowych. Niestety data 30 maja nie zalicza się do tej puli, zatem nie zrobimy wtedy zakupów w każdym polskim sklepie. 

Są jednak pewne wyjątki i, co ciekawe, zalicza się do nich jedna z najpopularniejszych sieci hipermarketów. Już od dawna pomimo zakazu handlu w niedzielę, możemy zrobić zakupy m.in. w Lewiatanie czy Żabce, o ile za ladą stoi właściciel. 

Jak Kaufland obszedł zasady?

Okazuje się, że popularna sieć sklepów Kaufland znalazła sposób na to, aby umożliwić swoim klientom niedzielny shopping. Jak to możliwe? 

Powód jest prosty. Sieć Kaufland oferuje również usługi pocztowe, które cieszą się dużym zainteresowaniem Polaków, więc w aż 227 Polskich placówkach 30 maja będzie można udać się do sklepu pomimo tego, że wypada wtedy niedziela niehandlowa. 

Reklama

Kiedy kolejna niedziela handlowa w 2021 roku?

Kolejna niedziela handlowa przypada dopiero pod koniec kolejnego miesiąca, a dokładniej 27 czerwca. 

Należy jednak pamiętać, że nawet podczas tzw. niedziel bez handlu możemy udać się po najważniejsze produkty m.in. do kwiaciarni, sklepów, w których za ladą stoi właściciel, lub takich, które znajdują się na stacjach paliw czy dworcach PKP.

Czytaj również: 

Co oznaczają białe plamy po opalaniu? 

Dziwadło olbrzymie. Gigantyczny kwiat zakwitnie niebawem! 

Zobacz także:


Styl.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy