Reklama

Reklama

Niepokojące wieści o zdrowiu księżnej Kate. Oto z czym się boryka

W brytyjskich mediach coraz częściej pojawiają się informacje dotyczące stanu zdrowia Kate Middleton. Uwagę zwraca fakt, że wygląda na przemęczoną. Okazuje się, że księżna od pewnego czasu boryka się z pewnym problemem zdrowotnym, który może prowadzić do poważnych konsekwencji. Co dolega księżnej Kate?

Księżna Kate ma problemy zdrowotne?

Nie da się ukryć, że księżna Kate jest uwielbiana przez Brytyjczyków. Od kiedy jest członkiem królewskiej rodziny, cieszy się niesłabnącą sympatią. Prezentuje się nienagannie, a jej eleganckie stroje zawsze pasują do okazji. Księżna Kate od lat wzbudza niemałe zainteresowanie, a gdy pojawia się publicznie, wzbudza wiele emocji. 

Media dokładnie przyglądają się przyszłej królowej i bacznie obserwują jej zachowanie. Bez wątpienia sprawdza się w swojej roli i wzorowo wykonuje obowiązki. Nikomu nie mogło umknąć, że w ostatnim czasie księżna Kate wygląda nieco inaczej. Zauważono smutek na jej twarzy oraz zmęczenie. Od razu pojawiły się spekulacje dotyczące pogarszającego się stanu zdrowia żony księcia Williama.

Reklama

Z czym boryka się księżna Kate?

Jak donoszą brytyjskie media, księżna Kate mierzy się z bezsennością. Miała się do tego przyznać podczas rozmowy z żołnierzami ze Wspólnoty Narodów. Nie zdradziła jednak, co przyczyniło się do powstania tego problemu. Można się jednak domyślać, że niedawne wydarzenia i śmierć królowej mogły przyczynić się do pojawienia się kłopotów ze snem.

Wbrew pozorom na bezsenność cierpi coraz więcej osób. Kłopoty z zasypianiem, płytki sen i wybudzanie się w nocy prowadzą m.in. do wahań nastrojów, zmęczenia, rozdrażnienia, a także osłabienia odporności i problemów z pamięcią oraz koncentracją. Sen jest istotny dla prawidłowego funkcjonowania. To właśnie wtedy organizm ma czas, by się zregenerować i nabrać sił.

Można wyróżnić kilka czynników, które powodują bezsenność. Zaliczają się do nich m.in. różnego rodzaju choroby takie jak, chociażby choroby serca. Poza tym przyczyną może być nadmierny stres, rozregulowany cykl dnia, spożywanie dużej ilości kofeiny, czy też korzystanie z telefonu lub laptopa tuż przed pójściem spać. 

Księżna Kate stara się prowadzić zdrowy tryb życia. Jakiś czas temu powiedziała, że stosuje się do trzech ważnych zasad. Przede wszystkim kładzie się do łóżka koło 22.30, a kolację zjada kilka godzin przed snem - mniej więcej o 18. Poza tym skupia się na aktywności fizycznej, która również ma pomagać jej walczyć o lepszy sen.

Na tym jednak nie koniec, bo księżna Kate ma również inne zdrowe nawyki. Niezwykle ważna jest dla niej dieta, która dostarcza wiele witamin i wartości odżywczych. Dlatego też żona księcia Wiliama chętnie sięga po nieprzetworzone i surowe jedzenie. 

***

Zobacz także:

Aida nie ma wątpliwości. To wydarzy się już w najbliższych dniach!

Martyna Wojciechowska o tym, czy jeszcze się zakocha. Padły wymowne słowa

Magdalena Stępień przerywa milczenie po śmierci syna. Poruszające słowa


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: księżna Kate

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy