Reklama

Niezwykła pamiątka po księżnej Dianie. Można ją wylicytować!

Nie lada niespodzianka dla wszystkich fanów brytyjskiej rodziny królewskiej. Jak donoszą zagraniczne media, niebawem nadarzy się okazja do licytacji roweru księżnej Diany, która zmarła 24 lata temu. Ile wart jest pojazd?

Brytyjska rodzina królewska od lat cieszy się ogromną popularnością na świecie. Nie tylko Brytyjczyków interesuje życie Windsorów, a serial na Netflixie, stan księcia Karola oraz ostatni wywiad, który Meghan i Harry udzielili Oprah sprawiły, że losy mieszkańców Pałacu Buckingham są jeszcze baczniej śledzone przez media. 

W sierpniu tego roku miną już 24 lata od śmierci księżnej Walii. Licytowane podczas aukcji pamiątki po Dianie Spencer zawsze cieszą się wielkim zainteresowaniem, ale w tym roku może być jeszcze goręcej, ponieważ pod młotek trafi wyjątkowy przedmiot. 

Reklama

"Daily mail" donosi, że podczas licytacji można będzie nabyć słynny rower księżnej Diany. Nie jest to zwykły jednoślad, bo pojazd marki Raleigh jest dla wielu symbolem utraconej wolności byłej małżonki księcia Karola. 

Chętnych na taki zakup podobno już teraz nie brakuje, mimo że kwota roweru może zniechęcać wielu fanów Windsorów. 

Cena wywoławcza pojazdu, którym po ulicach poruszała się księżna Diana, to aż 106 tysięcy, a na niej na pewno się nie skończy!

*****

Chcę pomóc 1 % - Strona Fundacji POLSAT - Jesteśmy dla dzieci

Co jeszcze musisz wiedzieć? 

Michelle Obama ujawniła, jak dba o formę podczas pandemii! 

Zdjęcia Donalda Trumpa z młodości wbijają w fotel! 

Zobacz także:

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: księżna Diana | rower
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy