Reklama

Reklama

Nuevo Ballet Espanol: Miłość do tańca

Założyciele Nuevo Ballet Espanol, nowatorskiego hiszpańskiego baletu, Angel Rojas i Carlos Rodriguez, to najpopularniejsi w Hiszpanii tancerze flamenco młodego pokolenia.

Przygotowywane przez nich przedstawienia są niewiarygodnie perfekcyjne, dopracowane w najmniejszym szczególe. W każdym ruchu, geście widać wielką pasję, pełne poświęcenie i ogromną miłość do tańca.

To prawdziwi mistrzowie flamenco, tańca który nie łatwo jest ujarzmić. W Hiszpanii za swoje dokonania docenieni zostali takimi nagrodami jak Best Outstanding Dancer, czy Best Performer. Zdobyli również tytuł Best Spanish and Flamenco Dance Company, który uczynił z nich pierwszą grupę taneczną Hiszpanii. Już 29 listopada będziemy mogli podziwiać ich wspaniałe show w warszawskiej Sali Kongresowej.  

Reklama

Nuevo Ballet Espanol to zespół, który w niebanalny sposób połączył taniec nowoczesny i współczesną muzykę z tradycyjnym flamenco. Członkowie baletu to prawdziwi przedstawiciele tańca hiszpańskiego, nie tylko na skalę narodową, ale również międzynarodową. Ich fenomen od początku działalności budzi wiele emocji. Oryginalne podejście do flamenco, przez które chcą odświeżyć wizerunek tego popularnego stylu tańca zadziwia publiczność. Nawet zwolennicy tradycji nie mogą się mu oprzeć.

Od 15 lat ciężko pracują, aby stworzyć swój niepowtarzalny styl, który odróżnia ich od pozostałych choreografów. Udaje im się to doskonale. Tym razem Nuevo Ballet Espanol zaprezentuje spektakl, który ukazuje unikalny styl, piękną choreografię, pełną pasji i zróżnicowanych emocji, czystość, intensywność i magię flamenco, jaką tylko można wprowadzić na scenę. Tancerze dzięki odrobinie improwizacji kreują jedyne w swoim rodzaju niepowtarzalne momenty. Całości dopełni dźwięk gitar połączonych z fletem, wiolonczelą, skrzypcami, które tworzą nowoczesne i dynamiczne brzmienie. Zaskakująca w tym projekcie jest interakcja muzyków z tancerzami, którzy aktywnie uczestniczą w spektaklu, dzięki czemu staje się on bardziej energiczny i zaskakujący.  

Styl.pl zaprasza 29 listopada do Sali Kongresowej!

materiały prasowe
Dowiedz się więcej na temat: Sala Kongresowa

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy