Reklama

O zdjęcia z suczką zabiegają gwiazdy. Czy zagrała w "M jak Miłość"?

Fani "M jak Miłość" zastanawiają się, czy pies, który zagrał na planie serialu to pupil Zofii Zborowskiej. Słynna Wieśka jest łudząco podobna. Czy to faktycznie ona?

Ostatni odcinek serialu wyemitowany przed wakacjami wzbudził szereg kontrowersji. Widzowie mogli poczuć wzruszenie i mrowienie w palcach. Przy rytmach góralskiej muzyki odbyły się zaręczyny, a w cieniu odbywał się dramat zranionego przez żonę Mateusza. 

Jednak wśród aktorów na planie kultowego serialu pojawił się pies. Nie byłoby w tym nic dziwnego, ale czworonożny przyjaciel przygarnięty z ulicy przez rodzinę Mostowiaków łudząco przypominał znaną z Instagramia Wieśkę. 

Adoptowana suczka Zofii Zborowskiej to rasowa Influencerka. Na swoim koncie ma rzesze fanów. Obserwuje ją blisko ponad 96 tysięcy użytkowników.

Reklama

Wieśka niejednokrotniemiała okazję, aby zaistnieć w show-biznesie i wykorzystywała ten potencjał. Potrafiła skraść uwagę dziennikarzy nawet podczas ślubu Zofii Zborowskiej i Andrzeja Wrony. Ubrana w białą suknię była jednym z zaproszonych na przyjęcie gości. Po bacznej obserwacji okazuje się, że to nie ten sam pies. Z pewnością Wieśka ma sobowtóra... Jakie jest wasze zdanie?


To może cię zainteresować

Wiktoria Gąsiewska odsłania zgrabne nogi. Co za ciało!

Magda Karwacka w samym ręczniku! Uczestniczka "Top Model" pokazała odważne zdjęcie

Niedźwiedź na ulicach Zakopanego! 

Katarzyna Zielińska odsłoniła brzuch! 

Czerwona herbata odchudza?

Białe plamy na skórze po opalaniu. Dlaczego powstają? 

Madonna w prześwitującym body

Zwycięzca Eurowizji na starych zdjęciach. Ale widok! 

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: M jak miłość | ślub | Zofia Zborowska | ciąża | pies | Andrzej Wrona
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy