Reklama

Olga Frycz pokazała zdjęcie zrobione po porodzie

Olga Frycz i jej partner Grzegorz Sobieszek miesiąc temu zostali rodzicami. Z tej okazji aktorka opublikowała zdjęcie zrobione po porodzie.

"Dokładnie miesiąc temu stał się cud" -  tak Olga Frycz podpisała zdjęcie na swoim Instagramie. Miesiąc temu urodziła swoje pierwsze dziecko, córkę Helenkę. 

Z tej okazji podzieliła się z fanami zdjęciem zrobionym, gdy razem z Helenką były jeszcze w szpitalu. Aktorka jak zwykle wyglądała promiennie i naturalnie. W komentarzach pod zdjęciem można przeczytać: "Nawet po porodzie wyglądałaś jakbyś dopiero co wstała po dobrze przespanej nocy" (pisownia oryginalna).

Ojcem Helenki jest Grzegorz Sobieszek, psychopedagod, były zawodnik i trener sztuk walki. To właśnie w trakcie treningu poznał Olgę Frycz. Aktorka chciała nauczyć się boksu tajskiego. Jak zdradza w rozmowie z "PANI", trener od razu przyciągnął jej uwagę. Dla kobiety, która od dawna otaczała się wrażliwymi artystami związek ze sportowcembył nowością. Olga Frycz zdradza, że to ona wykonała pierwszy krok i otwarcie powiedziała Grzegorzowi o uczuciach, które do niego żywi.

Para krótko przed narodzinami córki ogłosiła swoje zaręczyny.

Reklama

Zobacz także:


Styl.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama