Reklama

Olga Frycz w bikini zawstydziła fanów

Aktorka trudny czas pandemii postanowiła przetrwać z dala od Warszawy. Jednak konkurencję z Bałtykiem wygrało Morze Śródziemne. Olga Frycz razem z rodziną zamieszkała w hiszpańskiej willi.

Ulubienica publiczność w roli mamy realizuje się w stu procentach. Aktorka, kojarzona do tej pory z serialem "M jak miłość", dla wielu Internautów jest synonimem życia w zgodzie z naturą. Zamiast panikować z powodu pandemii, Frycz spakowała walizki i poleciała do Hiszpanii. Udowadnia, że tam też można gotować zupę dla dzieci... po wyjściu z basenu. 

Takie wakacje jesienią spowodowały, że aktorka na swoim Instagramie umieszcza więcej zdjęć niż dotychczas. Są i takie, które budzą ogromny podziw. Jak chociażby to w bikini. Takiej figury można pozazdrościć i z umiarem robią to fani aktorki. Predyspozycje genetyczne to jedno, ale Frycz także pracuje nad ciałem na co dzień. Ćwiczenia i staranne dobieranie składników na talerzu przynoszą spektakularne rezultaty. Pod zdjęciem wciąż przybywa komentarzy pełnych podziwu.

Reklama


Zobacz także:

Styl.pl
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy