Reklama

Oliwia Bieniuk pochwaliła się zdjęciem z sesji

Oliwia Bieniuk postanowiła pójść w ślady matki i zaistnieć w show-biznesie. Od niedawna bierze udział w profesjonalnych sesjach zdjęciowych, aby poszerzyć portfolio. Jak wypadła na jednej z nich?

Oliwia Bieniuk skończyła w tym roku 17 lat i powoli wkracza w dorosłość. Córka Anny Przybylskiej planuje już zawodową przyszłość. Bieniuk zżyła się bardzo z rodziną Natalii Siwiec. Takie kontakty mogą być dla niej ogromną szansą na rozwój kariery.

Ostatnio wyznała fanom, że chciałaby zająć się profesjonalnie aktorstwem i modelingiem. Przyznała, że rozważa nawet studia w szkole teatralnej. Jedyne czego się obawia, to ciągłe porównywanie do matki.

Oliwia ma na swoim koncie debiut w szkolnym filmie i kilka sesji zdjęciowych. Dla wielu nie było to zaskoczeniem, gdyż Oliwia z wielką dbałością prowadzi swoje media społecznościowe, publikując na profilu wystylizowane zdjęcia. Co więcej, dziewczyna zdecydowanie odziedziczyła niezwykłą urodę po rodzicach i talent aktorski po matce.

Reklama

Niedawno Bieniuk opublikowała na swoim Instagramie fotkę, do której pozuje w białej bluzie. Jasny kolor ubrań mocno kontrastował z jej opalenizną nabytą podczas wakacji na Ibizie. Fani Oliwii nie szczędzili jej komplementów.

"Identyczna jak mama", "Kserokopia mamy", "Czysta mama" (pisownia oryginalna)- komentowali.

Czy wy również uważacie, że jest podobna do mamy?

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Oliwia Bieniuk | Anna Przybylska | Jarosław Bieniuk
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy