Reklama

Omenaa Mensah pokazała zdjęcie ze ślubu

Omenaa Mensah od roku jest żoną Rafała Brzoski, jednak dopiero teraz zdecydowała się opublikować zdjęcie z ceremonii ślubnej. Jak prezentowała się w roli panny młodej?

Omenaa Mensah nie należy do gwiazd, które chętnie dzielą się szczegółami z życia prywatnego. Na jej Instagramie nie znajdziemy zdjęć najbliższych ani relacji z rodzinnych wydarzeń. Długo ukrywała także związek z biznesmenem - Rafałem Brzoską oraz fakt, że spodziewa się drugiego dziecka.

Partnera poznała, gdy poszukiwała sponsora, który pomoże jej w wybudowaniu szkoły w Ghanie. Prezenterka prowadzi bowiem fundację "Omenaa Foudation" i jest zaangażowana w pomoc dzieciom z Afryki.

Wcześniej Omenaa była przez osiem lat żoną Jakuba Pawłowskiego, z którym wychowała córkę Vanessę z poprzedniego związku. Natomiast Rafał ma z pierwszą partnerką dwie córki.

Reklama

Omenaa Mensah i Rafał Brzoska wzięli ślub w tajemnicy, a na samej ceremonii obecni byli jedynie rodziny małżonków. Pogodynka zdradziła w wywiadach, że wydarzenie zorganizowała na terenie Republiki Południowej Afryki. Natomiast w podróż poślubną zakochani wybrali się na Seszele.

Po roku trwania w szczęśliwym małżeństwie para postanowiła podzielić się z fanami szczegółami z bajecznego ślubu w egzotycznym miejscu. Omenaa opublikowała na Instagramie zdjęcie z ceremonii. Uśmiechnięta prezenterka ubrana w białą suknię pozuje z ukochanym na tle rajskiej plaży.

"Przyrzekać na "końcu świata" niech znaczy RAZEM do końca świata. Dziękuje kochanie za piękny rok" (pisownia oryginalna) - napisała w poście.

Zobaczcie koniecznie zdjęcie ze ślubu Omeny Mensah!

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Omenaa Mensah | RPA
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama