Reklama

Reklama

Pamela Reif kusi w panterkowym bikini

Pamela Reiff jako jedna z najbardziej znanych influencerek branży fitness cieszy się nieustającym zainteresowaniem mediów. Ostatnio podzieliła się z fanami gorącym filmikiem z plaży.

Młoda, 24-letnia trenerka fitness nie może narzekać na brak pracy i nadmiar odpoczynku. Mimo tak młodego wieku, niemiecka gwiazda ma już prawie 8 mln obserwatorów na Instagramie i prężnie działającą firmę ze zdrowymi przekąskami. Na YouTube jej treningi śledzi ponad 7 mln internautów. Nie trudno się domyślić, że gwiazda dzięki takim zasięgom nie może narzekać na problemy finansowe.

Ostatnio Niemka podzieliła się ze swoimi fanami obłędnym filmikiem z wakacji. Pozuje na nim w skąpym bikini w panterkę szalejąc w wodzie.

Reklama

Na jej profilu można znaleźć znacznie więcej takich postów. Trenerka bardzo chętnie dzieli się ze swoimi fanami zdjęciami, na których pozuje w skąpych strojach sportowych i kąpielowych, które odsłaniają jej smukłą, wysportowaną sylwetkę. 

Pod takimi postami nie brakuje komentarzy od obserwatorów z całego świata, którzy dziękują jej za codzienną dawkę motywacji i napędzania do zainwestowania czasu w ćwiczenia fizyczne. Pod większością zdjęć trenerka proponuje internautom ćwiczenia, które sama przygotowuje i wrzuca na swój kanał na YouTube. Nic dziwnego, że ma tyle milionów obserwujących!

Czytaj również:

Kobiety kontra mężczyźni. Do czytania: czas start! 

Polskie wulkany to nie legenda. One istnieją naprawdę! 

Słowiańska wiedźma prawdę ci powie! 

Zobacz także:

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: pamela reif | bikini | gwiazdy w bikini

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy