Reklama

Paris Hilton w niebieskim komplecie

Dresowe komplety dalej królują. Ostatnio potwierdziła to Paris Hilton, zakładając na spacer niebieski, welurowy dres. Czy ta stylizacja należy do trafionych?

Paris Hilton swoją popularność zawdzięcza udziałowi w reality show "Poste życie", w którym występowała wraz ze swoją przyjaciółką, Nicole Richie w latach 2003-2007. Już wcześniej, w wieku 19 lat podpisała kontrakt z agencją modelingową Donalda Trumpa "T Management". Swego czasu była najpopularniejszą celebrytką na świecie do tego stopniu, że na jej nazwisku wybiła się Kim Kardashian. Ważnym aspektem jej popularności jest fakt, że jej pradziadkiem jest miliarder, Condrad Hilton. Nie sposób nie odnieść wrażenia, że przyczyniło się do do tak dużej popularności celebrytki, która podczas tylu lat kariery zdążyła już zajmować się tyloma rzeczami. Była modelką, aktorką, piosenkarką, pisarką, a nawet... DJ-ką. W tej ostatniej roli pojawiła się nawet w Polsce w 2015 roku grając DJ-skiego seta podczas otwarcia jednego z klubów.

Reklama

Paris Hilton i kolejna nieudana stylizacja?

Choć celebrytka uwielbia modę, nie sposób nie odnieść wrażenia, że jej stylizacje nie zawsze były trafione. Tandeta, jaskrawość i nadmierne eksponowanie napisów marek były głównym wyznacznikiem jej modowych wyborów. Ostatnio paparazzi przyłapali ją w drodze na biznesowe spotkanie, na które postanowiła założyć krzykliwy, welurowy komplet dresowy z tęczowymi lampasami i czarną koszulkę z tęczowym napisem marki "Monse".

Chętnie pozowała fotografom do zdjęć eksponując 24-karatowy pierścionek zaręczynowy. Są to już trzecie zaręczyny Paris Hilton, a tym razem jej wybrankiem jest przedsiębiorca, Carter Reum.

Czytaj także: 

Wielki sukces Alicji Bachledy-Curuś

Kamila Wybrańczyk pręży się na wakacjach 

Zobacz także: 

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Paris Hilton
Reklama
Reklama
Reklama