Reklama

Reklama

Partnerka Jarosława Bieniuka pierwszy raz o Ani Przybylskiej

Martyna Gliwińska jest obecną partnerką Jarosława Bieniuka. W trzecią rocznicę śmierci aktorki pierwszy raz zdecydowała się o niej opowiedzieć.

Kiedy Jarosław Bieniuk udstępnił w mediach społecznościowych zdjęcia sugerujące, że spotyka się z nową partnerką, 26-letnią Martyną Gliwińską, spotkał się z nieprzychylnymi opiniami. Internauci zarzucali parze, że to stanowczo za wcześnie na nowy związek. Ojciec dzieci Ani Przybylskiej długo nie potwierdzał tej informacji.

W tym roku po raz pierwszy publicznie wypowiedział się o nowej partnerce, podkreślając, że najważniejsze, że ma dobre kontakty z dziećmi i że dzięki niej znów jest szczęśliwy.

W trzecią rocznicę śmierci Ani Przybylskiej Martyna Gliwińska po raz pierwszy zdecydowała się wypowiedzieć o byłej ukochanej swojego partnera. Na Instagramie udostępniła czarno-białe zdjęcie aktorki i podpisała je słowami: "Trzy lata temu świat Twoich najbliższych wywrócił się do góry nogami... Twoje trzy kopie codziennie zaszczepiają cząstkę Ciebie w ludziach, których spotykają. Nie ma Cię ale dzięki najukochańszym dzieciakom wciąż jesteś. Zawsze mi obca a jednak bliska. Żałuje, że nie możemy sobie po prostu pogadać... Odpoczywaj".

Reklama

Zobacz także:

Styl.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy