Reklama

Reklama

Paweł Domagała i Zuzanna Grabowska zdradzili przepis na udany związek

Paweł Domagała i Zuzanna Grabowska od lat tworzą szczęśliwe małżeństwo. Zdecydowali się wspólnie udzielić wywiadu i opowiedzieli nie tylko o pracy, ale także życiu osobistym.

Paweł Domagała i Zuzanna Grabowska są małżeństwem od 2013 roku. Poznali się w szkole teatralnej w Warszawie. Oboje trafili tam przypadkowo. Zuzanna Grabowska wyjechała do stolicy przez to, że nie dostała się na krakowską uczelnię, a Paweł Domagała, mimo że wybrał się na egzamin do Krakowa, to nigdy na niego nie dotarł.

Małżonkowie w wywiadzie dla "Vivy!" opowiedzieli o swoim związku. Paweł Domagała ponadto przyznał, że początkowo nie miał pojęcia, że jego ukochana pochodzi ze sławnej rodziny. "Nie łączyłem nazwiska Grabowski z Zuzą. Zuza była dla mnie koleżanką z roku. Koledzy kibicowali nam od początku, więc pozdrawiamy ich serdecznie. A o pochodzeniu Zuzki dowiedziałem się dużo później" - przyznał podczas rozmowy.

Reklama

Chociaż zdarza się tak, że drogi zakochanych rozchodzą się tuż po studiach, to w przypadku Pawła Domagały i Zuzanny Grabowskiej było zupełnie inaczej. Po szkole trafili do Teatru Dramatycznego. Dziś mają na koncie kilka wspólnych projektów i są zgodni, że po prostu lubią ze sobą pracować. 

Tworzą zatem nie tylko zgrany duet w życiu osobistym, ale również w pracy. Podczas rozmowy zdradzili także przepis na udane małżeństwo. Zuzanna Grabowska wyznała, że podobnie patrzą na świat i to dlatego ich problemy nie eskalują. "Nawet jak się kłócimy, to nie o sedno, tylko formę rozwiązywania problemu"- przyznał Paweł Domagała.

Czytaj więcej:

Anna Lewandowska w mocnym wpisie o depresji: "Chciałabym was zachęcić"

Pałac Buckingham nie chciał, by Elton John zagrał na pogrzebie Diany

Anthony Hopkins zagra Jamesa Bonda? Aktor kończy dziś 84 lata

Zobacz także:

Styl.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy