Reklama

Pokazała fanom zdradę męża. Na żywo!

Influencerka Karina Nigay ma na Instagramie aż 2,4 miliona obserwujących. Niedawno ta imponująca publiczność miała okazję zobaczyć na jej kanale widowisko, jakiego chyba nikt się nie spodziewał. A najmniej mąż celebrytki!


Na swoim kanale 27-letnia Rosjanka zajmuje się przede wszystkim modą. Udało jej się zdobyć niesamowitą popularność głównie dzięki poradom dotyczącym stylu, makijażu i urody. Ale kiedy w grę wchodzą zranione uczucia, wszystko się może zdarzyć. Czasami chęć odwetu i ukarania niewiernego małżonka mogą być na tyle silne, że emocje wezmą górę i chęć zemsty zwycięży.

W małżeństwie Kariny już od jakiegoś czasu nie działo się dobrze. Celebrytka zauważyła, że temperatura uczuć znacznie ostygła, ale długo nie chciała tego przyznać sama przed sobą. Po sześciu latach zdecydowała się na rozwód, mając nadzieję, że przebiegnie on spokojnie i w przyjaznej atmosferze.

Reklama

Zaczęło się całkiem nieźle. Blogerka publicznie podziękowała mężowi za wspólne lata i syna, stwierdziła też, że chce traktować rozwód, jako "część drogi ku swoim marzeniom" i liczy na to, że mąż podejdzie do sprawy podobnie. 27-latka zaczęła szukać sobie mieszkania, a mąż zdjął ze ścian salonu ich wspólne fotografie. Szanse na pokojowe rozstanie wciąż były spore.

Do czasu kiedy Karina znalazła w łazience damską torebkę. A jej właścicielkę... w sypialni! Kobieta starała schować się pod kołdrą, a mąż Kariny rozpaczliwie krzyczał, gdy ta po prostu wyjęła telefon i włączyła kamerkę! Tym razem postanowiła podzielić się ze swoimi fanami w mediach społecznościowych czymś więcej niż tylko nowa stylizacja!

Karina Nigay napisała później, że cieszy się, że były mąż układa sobie życie na nowo jednak z harcami w sypialni powinien poczekać, aż ona się wyprowadzi. Dodała, że nie filmowała dziewczyny, kiedy ta opuszczała dom, bo bała się przemocy ze strony byłego męża, który "i tak zostawił jej siniaki na rękach".

Część fanów blogerki stanęła za nią murem. Jednak nie brakowało głosów, że to właśnie ona przekroczyła granice, nagrywając intymne momenty. A jakie jest wasze zdanie?

IG

Polki w sypialni: Rozważne czy erotyczne?

***


Nie czekaj do ostatniej chwili, pobierz za darmo program PIT 2020 lub rozlicz się online już teraz!
Przekaż 1% na pomoc dzieciom - darmowy program TUTAJ>>>

Styl.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy