Reklama

Reklama

Popek współczesny idol

Nie spodziewał się, że w tanecznym show zajdzie tak daleko. Początkowo tancerki nie chciały z nim trenować. Wszystko przez wygląd rapera. W sieci pojawiło się zdjęcie muzyka sprzed lat. Jak wtedy wyglądał?

Raper wzbudza wiele kontrowersji nie tylko przez swoją kryminalną przeszłość. Przede wszystkim swoim nietypowym wyglądem. Ciało Popka całe pokryte jest w tatuażach, raper zdecydował się też wytatuować swoje gałki oczne na czarny kolor i celowo oszpecił swoją twarz ranami, po których zostały widoczne blizny. Muzyk nosi też pozłacane nakładki na zęby. Całość składa się na przerażający wizerunek.

Mimo to nie brakuje fanów, którzy chcą iść w ślady swojego idola. Kilka lat temu głośno było o nastolatku, który dokonał takiej samej skaryfikacji, co Popek. 

Reklama

W ostatnich miesiącach można było również przeczytać o nastolatce, która zainspirowana Popkiem wytatuowała sobie gałki oczne. Niestety w jej przypadku zakończyło się to utratą widzenia w jednym oku i poważnym uszkodzeniem drugiego.

Popek jeszcze kilka lat temu wyglądał zupełnie inaczej. Na Instagramie można zobaczyć jego zdjęcie z czasów, gdy miał naturalny kolor oczu, a jego twarz nie była pokryta bliznami. Co sądzicie o tej przemianie?

Zobacz także:

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Styl.pl | Raper

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy