Reklama

Poruszające słowa Ołeny Zełenskiej. "Słońce już widać przez dym z ostrzału"

Ołena Zełenska znów postanowiła zamieścić w mediach społecznościowych wpis dotyczący wojny w Ukrainie. Tym razem za pośrednictwem instagramowego profilu zwróciła się do Ukrainek walczących o wolność ojczyzny. "Nasza obecna opozycja ma wyjątkowo kobiecą twarz" - napisała pierwsza dama Ukrainy.

Pierwsza dama Ukrainy zabrała głos

W stronę walczącej Ukrainy zwrócony jest cały świat. Nasi wschodni sąsiedzi bronią się przed atakami Rosji od 24 lutego. Ołena Zełenska dzielnie trwa przy mężu i znów postanowiła zabrać głos w sprawie wojny. Pierwsza dama Ukrainy nie kryje dumy, że rodacy tak dzielnie walczą. Przyznała jednak, że nie będzie płakać i panikować. Zamierza być spokojna i pewna siebie.

Żona prezydenta Ukrainy opublikowała we wtorek poruszający wpis. Ołena Zełenska na instagramowym profilu pokazała zdjęcia Ukrainek walczących o wolność swojego kraju i zwróciła się do rodaczek. Pierwsza dama Ukrainy wyznała, że podziwia ich waleczność i siłę.

Reklama

Ołena Zełenska wspomniała również o wolontariuszkach, które pomagają walczącym, a także obywatelkach, które starają się, by bezbronne dzieci nie myślały o toczącej się wojnie. Ponadto pierwsza dama Ukrainy wyraziła podziw dla kobiet, które muszą rodzić w tym trudnym czasie w schronach.

Nie trzeba było długo czekać na odzew rodaków. Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy. Ołena Zełeńska w ten sposób próbuje wyrazić swój podziw i dodać otuchy Ukraińcom. Ten wzruszający wpis bez wątpienia jest wsparciem dla ukraińskiego narodu. 

***

Zobacz także:

Pierwsza dama Ukrainy przerywa milczenie. "Dzisiaj nie będę panikować i płakać. Będę spokojna i pewna siebie"

Olena Zełenska sprzeciwiała się karierze politycznej męża. Tego nie wiemy o pierwszej damie Ukrainy

Wołodymyr Zełenski pod wrażeniem postawy Kate i Williama. „Jesteśmy wdzięczni”

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Ołena Zełenska | pierwsza dama Ukrainy | wojna w Ukrainie
Reklama
Reklama
Reklama