Reklama

Reklama

Prezent na Dzień Kobiet? Samochód na abonament

Dzień Kobiet to drugi dzień w roku, w którym notowana jest największa sprzedaż w internecie. Po szaleństwie zakupów w Walentynki, 8 marca mężczyźni w całym kraju będą szturmować największe centra handlowe i sklepy online w poszukiwaniu wymarzonego prezentu dla ukochanej. Poza kwiatami, biżuterią, bielizną czy wystawną kolacją dla dwojga, w prezencie można podarować... auto na abonament.

Nie da się ukryć, że to istna rewolucja i rozwijający się trend konsumencki. Do niedawna trudno było sobie wyobrazić posiadanie nowego auta w cenie kilkuset złotych. Dziś nowe auto nie jest już dobrem luksusowym i może je mieć każdy. Nowe auto można już używać w cenie 499 złotych brutto miesięcznie, w ramach której otrzymujemy bezpłatny serwis, przeglądy gwarancyjne oraz pakiet 10 tys. kilometrów. To aspekty szczególnie ważne dla mężczyzn, którzy chcą zdjąć swojej partnerce z głowy wszelkie komplikacje związane z użytkowaniem samochodu.

Ze statystyk zamówień wynika, że bezkonkurencyjnym i najpopularniejszym autem jest Renault Clio, a to w kolorze czerwonym zamawiana jest w prezencie dla partnerek.

Reklama
Styl.pl/materiały prasowe

Reklama

Reklama

Reklama