Reklama

Przyjaciółka Michała Szpaka odpadła z "The Voice of Poland"

Viola Orifeuk to przyjaciółka Michała Szpaka. Bliska znajomość z uczestniczką nie miała jednak dla niego znaczenia. W ostatnim odcinku programu "The Voice of Poland" charyzmatyczny wokalista wyrzucił Violę z programu. Czy młoda piosenkarka ma do niego żal?

Jak wiadomo Michał Szpak jest jurorem w "The Voice of Poland". Jedną z uczestniczek najnowszej edycji show TVP była jego przyjaciółka Viola Orifeuk.

Jej przygoda z programem mogłaby trwać dalej, gdyby nie to, że "kolorowy ptak" wyrzucił ją z programu. 

Choć była bardzo blisko nie udało jej się więc przejść do odcinków "na żywo". Gest Michała Szpaka jest dowodem na to, że liczy się dla niego przede wszystkim głos uczestników, a nie znajomości. 

Czy jednak na pewno bliska znajoma nie ma do niego żalu? 

Po odpadnięciu z programu, dziewczyna zamieściła na swoim instagramowym profilu nowy post, w którym skomentowała zaistniałą sytuację. Zobaczcie sami!

Reklama

"Stało się... WYWALIŁ MNIE!!!" - napisała w opisie pod dodanym przez siebie zdjęciem była uczestniczka programu. 

Później jednak podziękowała za to, że mogła wziąć udział w programie i podkreśliła jak ważna jest dla niej kariera muzyczna. "Urodzilam sie po to zeby byc na scenie koniec kropka. Moja pasja jest silniejsza wiec ja uciekam do studia i walcze o swoje pierwsze dziecko!!!!! Psiapsi chce Ci podziekowac za to ze jestes przy mnie i ze zawsze moge na Ciebie liczyc! Jestes prawdziwym przyjacielem! Kocham Cie moja psiapsi psiapsi siostro forever and ever! Ale obiecuje ze Ci sie odwdziecze za to ze mnie wyrzuciles z programu! Pozalujesz tego!!!!!!" - napisała w dalszej części opisu, "odgrażając się" w żartobliwy sposób. Jej wpis jest ironiczny i prawdopodobnie świadczy po prostu o nieustającej sympatii młodej piosenkarki wobec Michała Szpaka. 

Czytając go, można jednak odnieść wrażenie, że Violi jest trochę przykro, że jej przyjaciel pozbawił ją możliwości wzięcia udziału w dalszej części show TVP. Myślicie, że Michał Szpak faktycznie pożałuje tego, że wyrzucił swoją przyjaciółkę z programu?

A może to była słuszna decyzja?

A.W

Zobacz także:

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Michał Szpak | The Voice Of Poland | program TV | gwiazdy

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy