Reklama

Reklama

Radosław Majdan ma koronawirusa?

Jak donoszą media, Radosław Majdan jest zakażony koronawirusem. Podobno były piłkarz przebywa obecnie w szpitalu. Chociaż ani on, ani Małgorzata Rozenek-Majdan nie odnieśli się jeszcze do plotek odnośnie tego czy mężczyzna ma koronawirusa, wiele przesłanek wskazuje na to, że naprawdę jest chory. Informację miał potwierdzić menedżer sportowca.

Jak donoszą liczne serwisy, 48-letni Radosław Majdan przebywa aktualnie w szpitalu z powodu zakażenia koronawirusem. Smutną wiadomość miał przekazać portalowi "Pudelek" menedżer byłego piłkarza. 

"Radosław jest hospitalizowany. Ma bardzo dobrą opiekę. Pozostanie jeszcze w szpitalu przez kilka dni" - miał powiedzieć dziennikarzom menedżer męża Małgorzaty Rozenek-Majdan, potwierdzając jednocześnie, że były piłkarz jest chory. 

Póki co ani sportowiec, ani jego żona nie odnieśli się do informacji odnośnie stanu zdrowia mężczyzny, jednak może okazać się, że to prawda, bo ostatnio nie byli oni aktywni w mediach społecznościowych. Jak wiadomo, Radosław Majdan i jego ukochana pozostają w stałym kontakcie z fanami, a na ich instagramowych profilach codziennie pojawiają się nowe zdjęcia. 

Reklama

Ostatnio jednak nie publikowali nowych fotek, więc nic dziwnego, że ich fani mogli się zaniepokoić. To dość nietypowe zachowanie. 

Myślicie, że Radosław Majdan naprawdę ma COVID-19? 

Mamy nadzieję, że były piłkarz czuje się dobrze! 

Zobacz także:

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Radosław Majdan | koronawirus

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy