Reklama

Reklama

Rafał Maślak z ciężarną żoną w Meksyku

Rafał Maślak wraz z rodziną spędza wakacje w Meksyku. Swoimi przeżyciami chętnie dzieli się z fanami za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Dla Rafała Maślaka, który popularność zdobył jako Mister Polski 2014, te wakacje z pewnością są pełne emocji.

Meksyk to jeden z niewielu krajów, do których można wybrać się w czasie pandemii bez szczególnych trudności. Nie zamknięto tu granic, nie obowiązuje kwarantanna po wjeździe ani testy przed przekroczeniem granicy.

Z sezonu turystycznego, który trwa tu do końca marca postanowił skorzystać Rafał Maślak, który właśnie w Meksyku wypoczywa wraz z żoną i synkiem. Swój pobyt relacjonuje w mediach społecznościowych.

Reklama

Rafał Maślak i Kamila Nicpoń wybrali też ten moment, by podzielić się z fanami radosnymi nowinami. Para spodziewa się drugiego dziecka.

W parę dni po ogłoszeniu tej wiadomości Rafał Maślak zamieścił rodzinne zdjęcie z plaży, na którym dobrze widać zaokrąglony brzuszek Kamili.

Rafał Maślak i Kamila Nicpoń od dawna tworzą szczęśliwy związek. Poznali się jeszcze zanim Rafał zdobył popularność, ale sława i jej ciemne strony nie zniszczyła ich miłości. Jak wiele par w show-biznesie Rafał Maślak i Kamila Nicpoń zdecydowali się na sekretny ślub z dala od wścibskich fotoreporterów. Para pobrała się w 2018 roku. Wiosną kolejnego roku na świat przyszedł ich syn Maksymilian.

Teraz szczęśliwi rodzice oczekują drugiego dziecka. Z pewnością o szczegółach oczekiwań będą informować swoich fanów na bieżąco. Na razie cieszą się wypoczynkiem na meksykańskich plażach. Choć podczas wyjazdu nie obyło się bez przygód (bilety na wyjazd okazały się nie ważne), cała rodzina ma okazję się zrelaksować. Mały Maksymilian po raz pierwszy widział morze, które zrobiło na nim niesamowite wrażenie.

Fani Rafała Maślaka nie ukrywają radości, że jego życie rodzinne tak dobrze się układa. W komentarzach pojawiło się sporo gratulacji i słów wsparcia.

Czytaj też:

Haftowała suknie ślubne Meghan i Kate. Jest na progu bezdomności

Meghan włożyła drogą sukienkę na wywiad z Oprah Winfrey?

Polki w sypialni: Rozważne czy erotyczne?

Jeszcze więcej gorących plotek:

Przyłapała męża na zdradzie. Zaczęła transmitować wszystko na InstaStories. A on?

Lottie Moss. Mogła przebić siostrę, głupio zaprzepaściła karierę

Paloma Elsseser. Rewolucja w modelingu

***

Przekaż 1% na pomoc dzieciom - darmowy program TUTAJ>>>Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Kamila Maślak | ciąża | Rafał Maślak

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy