Reklama

Rafał Trzaskowski o powikłaniach po COVID-19

Rafał Trzaskowski podzielił się w mediach społecznościowych niecodziennym wyznaniem. Prezydent miasta stołecznego Warszawy ujawnił, że ma problemy z kondycją po przejściu koronawirusa. Co robi, aby odzyskać formę?

49-letni Rafał Trzaskowski ma w sieci mnóstwo fanów. Profil prezydenta miasta stołecznego Warszawy na Instagramie obserwuje już prawie 386 tysięcy osób. Były kandydat na urząd prezydenta RP regularnie udziela się w mediach społecznościowych, pozostając w stałym kontakcie ze swoimi followersami. 

Rafał Trzaskowski podobnie jak wielu Polaków przeszedł w tym roku koronawirusa, który odcisnął piętno na jego zdrowiu oraz samopoczuciu. Na szczęście powoli dochodzi już do siebie. 

Okazuje się jednak, że prezydent Warszawy nie czuje się obecnie aż tak dobrze, jak przed zachorowaniem na COVID-19. 

Polityk, który prowadzi bardzo aktywny tryb życia, wyznał, że jego kondycja wciąż pozostawia wiele do życzenia, ale próbuje ją poprawić regularnym wysiłkiem fizycznym. 

Reklama

Post uzyskał tysiące polubień. Co ciekawe, fani prezydenta Warszawy zachwycili się nie tylko tym, że dba on o swoje zdrowie, co oczywiście jest niezwykle ważne po przebyciu koronawirusa. 

"Jaka czapunia", "czapeczka extra" - zwrócili uwagę w komentarzach fani Rafała Trzaskowskiego, którym najwyraźniej nakrycie głowy prezydenta Warszawy bardzo przypadło do gustu! 

Macie w domu podobne czapki? 

Inne gorące plotki

Nowa fryzura Marceliny Zawadzkiej! 

Nowa piosenka Alicji Szemplińskiej. Przyniosłaby Polsce awans do finału na Eurowizji? 

Mama Blanki Lipińskiej robi furorę. Co za figura! 

Majka Jeżowska kończy 61 lat!

Ewa Minge o zabiegach medycyny estetycznej! 

Zobacz także:

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Rafał Trzaskowski | COVID-19
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy