Reklama

Renee Zellweger czwarty raz jako Bridget Jones. Są pierwsze przecieki!

Informatorzy, na których powołuje się "The Sun" twierdzą, że producenci cieszącej się ogromną popularnością serii o pucołowatej, ale rezolutnej blondynce, prowadzą rozmowy z 53-letnią odtwórczynią roli głównej. Zellweger w tej roli wystąpiła ostatni raz sześć lat temu, ale wielokrotnie podkreślała chęć powrotu na plan. Zwłaszcza że historia zakończyła się w momencie wartym dopowiedzenia.

W ostatniej części 43-letnia Bridget Jones spodziewa się bowiem dziecka. Spekuluje się, że w kolejnej części przy boku Bridget pojawi się... syn.

Renee Zellweger powróci na plan. Aktorka nie kryje radości!

O możliwości pojawienia się po raz kolejny w tej roli Renee Zellweger była pytana już na początku tego roku. 53-letnia aktorka nie ukrywała, że takie rozwiązanie bardzo by ją ucieszyło. Goszcząc w programie The Jess Cagle Show na SiriusXM, Renée powiedziała: "Mam nadzieję, że tak. Mam nadzieję. To znaczy, to jest zabawne, wiesz, ona jest taka zabawna". 

Dodała też, że wcielanie się w tę postać daje jej wiele radości. "Gdy jestem na planie chichoczę. Jest ujmująca. Kocham ją. Naprawdę rzadko zdarza się podążać za postacią przez różne etapy jej życia".

Reklama

Ogromny sukces serii o rezolutnej blondynce

"The Sun" przekonuje, że zdjęcia rozpoczną się jeszcze w tym roku. Na planie pojawi się wielu aktorów doskonale kojarzonych z wcześniejszych części, a scenariusz jest współtworzony przez Helen Fielding (autorkę książek o Bridget Jones). Czy tak się stanie? Okaże się już wkrótce.

Wśród znawców branży filmowej przeważa jednak pogląd, że istotnie zostanie zrealizowana część czwarta, gdyż seria filmów cieszyła się ogromnym powodzeniem i przyniosła zysk w wysokości prawie miliarda funtów. 

PAP Life

***
Zobacz więcej! 

Tutaj zamieszkają Lewandowscy! Istny raj!

Joanna Racewicz zadała szyku. W letniej stylizacji wygląda obłędnie!

Plaże nudystów nad Bałtykiem. Tu Polacy wypoczywają na golasa

PAP life
Dowiedz się więcej na temat: Renee Zellweger | Bridget Jones | serial | filmy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy