Reklama

Rihanna sprzedaje dom w górach nad Beverly Hills za 44 mln zł

Barbadoska gwiazda muzyki R&B i pop, modelka, aktorka i potentatka w branży kosmetycznej Rihanna, dwa lata temu kupiła tę nieruchomość za 10 mln dol. Teraz chce ją sprzedać za blisko pół miliona drożej, a posiadłość robi niemałe wrażenie.

Rihanna sprzedaje swój piękny dom

Dom w stylu Tudorów został zbudowany w latach 30. ubiegłego wieku. Jednak - jak donoszą serwisy Dirt oraz Mansion Global - piosenkarka ostatnio gruntownie go wyremontowała. 

 Cała posiadłość składa się z głównego domu i oddzielnego mieszkania dla gości, znajdującego się nad garażem na dwa samochody. 

W sumie nieruchomość oferuje: cztery sypialnie i pięć łazienek oraz inne pomieszczenia, w tym dużą kuchnię, pokój dzienny, salę projekcyjną i ulokowany pod strzeliście sklepionym, drewnianym sufitem salon z jadalnią, który otwiera się na zadaszony taras na świeżym powietrzu.

Wszystko to rozlokowano na imponującej powierzchni mieszkalnej 1554 m kw. Na zewnątrz uwagę zwracają podświetlony basen z altaną wyposażoną w palenisko oraz strefa do gry w koszykówkę.

Reklama

Cena nieruchomości zwala z nóg. Rihanna szuka źródła oszczędności?

Cena za tę nieruchomość wynosi 10 495 000 dol., czyli ok. 44 mln zł.

Gwiazda ma po sąsiedzku jeszcze jedną nieruchomość, którą kupiła w 2020 r. za 13,75 mln dol. Ponadto w kwietniu tego roku za 21 mln dol. nabyła luksusowy penthouse, zajmujący całe 40. piętro w The Century - jednym z najdroższych i najbardziej prestiżowych mieszkalnych drapaczy chmur w Los Angeles.

PAP/Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Rihanna

Reklama

Reklama

Reklama