Reklama

Reklama

Rodzinne niedziele w Lolku z nauką i zabawą

Pub Lolek na Polu Mokotowskim organizuje cykl wydarzeń dla dzieci, który trwać będzie od 11 marca do samych wakacji. W programie przewidzianych jest mnóstwo zabaw, warsztatów i atrakcji dla najmłodszych gości. Będzie można wziąć udział w warsztatach aktorskich, zjeść chrupka, który przed chwilą miał -200°C, nauczyć się choreografii tanecznej lub wziąć udział w olimpiadzie ekologicznej.

Cykl wydarzeń stawia na szeroko pojęty rozwój dziecka poprzez zabawę - jak wiadomo jest to najskuteczniejszy sposób przyswajania wiedzy przez młode i chłonne umysły. Nie możemy zapomnieć o atrakcjach, dzięki którym dzieciństwo nabiera słodkiego smaku: popcorn i balony z helem rozdawane przez prawdziwego Klauna to rzeczy małe, ale cieszą zarówno maluchy jak i starsze dzieci.

Warsztaty, przedstawienia i animacje dedykowane są dzieciom w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym, jednak bogaty program edukacyjny znajdzie swoich fanów również wśród starszych dzieci, którym wystarczy pokazać jak ciekawy jest świat wokół nas, żeby z chęcią poszukiwały drogi do własnego rozwoju.

Reklama

W trosce o bezpieczeństwo małych uczestników, wszystkie zajęcia prowadzone będą przez profesjonalistów i osoby zawodowo zajmujące się sztuką i edukacją. Zachęcamy wszystkich do wspólnej zabawy! Nauka jest równie fascynująca jak zabawa.

11, 18, 25 marca (niedziela), godz. 14:00
8, 15, 22, 29 kwietnia (niedziela), godz. 14:00
6, 13, 20, 27 maja (niedziela), godz. 14:00
3, 10 czerwca (niedziela), godz. 14:00 

Pub Lolek, ul. Rokitnicka 20, Warszawa. Wstęp wolny!


Styl.pl/materiały prasowe

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy