Reklama

Rozenek znowu pojechała na wakacje. Tym razem do Azji

Wigilia coraz bliżej i wielu celebrytów już chwali się już świątecznymi planami i przygotowaniami w mediach społecznościowych. Małgorzata Rozenek-Majdan także pokazała, co się dzieje u niej przed świętami. Gwiazda postanowiła bowiem uczcić wigilię wcześniej, by pojechać na kolejne wakacje.

Wigilia u Majdanów

Małgorzata Rozenek-Majdan pochwaliła się zdjęciami z przygotowań do świąt, a w tym z samej Wigilii. Okazuje się, że celebrytka wraz z rodziną urządziła sobie wieczerzę już 14-stego grudnia. Było to rodzinne spotkanie z klasą. Na zamieszczonych na Instagramie zdjęciach widać, że wszyscy członkowie rodziny wystroili się odświętnie. Panowie ubrani w garnitury i krawaty, zaś sama pani domu w krwistoczerwonej stylizacji.

Małgorzata Rozenek-Majdan przyznała, że najważniejsza dla niej jest rodzina, a nie sama data świąt. Na wigilijnej wieczerzy obecni byli także dziadkowie. Wszystko zorganizowane zostało po to, by rodzina celebrytów mogła wyjechać na zapowiedziane jakiś czas temu wakacje.

Reklama

Małgorzata Rozenek na wakacjach w zimie

Gosia Rozenek-Majdan zdecydowanie jest fanką dalekich podróży, na które często wybiera się z rodziną. Tak samo jest i tym razem, ponieważ celebrytka nie spędzi świąt w rodzinnym kraju, a w Azji. Jakiś czas temu już zapowiedziała, że planuje ponowny wyjazd na Daleki Wschód pod koniec roku.

Okazuje się, że wraz z rodziną spędzi tam cały miesiąc. Nie wiadomo jeszcze, gdzie dokładnie będą odpoczywać ani co robić, lecz z pewnością możemy wyczekiwać relacji z urlopu na koncie celebrytki. 

Zobacz także:
Małgorzata Rozenek-Majdan znów zachwyciła stylizacją!

Kurdej-Szatan z mężem i dziećmi na premierze musicalu. Ubrali się tak samo!

Pierwsze święta Elżbiety II bez księcia Filipa

Styl.pl
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy