Reklama

Reklama

Rozmowy na temat problemów psychicznych nie są wskazane w rodzinie królewskiej?

Bycie członkiem rodziny królewskiej tylko wydaje się takie łatwe i przyjemne. Książę Harry i Meghan Markle w ostatnim czasie ujawnili sporo sekretów z życia Windsorów, pokazując, że to wcale nie bajka. Dlaczego wnuk królowej Elżbiety dopiero teraz zdecydował się poruszyć temat zdrowia psychicznego? Sussex ujawnił, dlaczego Windsorowie nie rozmawiają o zdrowiu psychicznym!

Można odnieść wrażenie, że w ostatnich miesiącach nad brytyjską rodziną królewską ciąży jakieś fatum, ponieważ na jaw właściwie co kilka dni wychodzą skandale, których głównymi bohaterami są właśnie Windsorowie. 

Zaczęło się od głośnego wywiadu księcia Harry'ego i jego wybranki u Oprah, a teraz wnuk królowej Elżbiety II regularnie ujawnia nowe smaczki z życia swojej rodziny. 

To z pewnością nie podoba się jego krewnym z Wielkiej Brytanii na czele z jego babcią, która podobno jest dotknięta zachowaniem Harry'ego. 

Książę Harry przełamuje tabu

Książę Harry nie ustaje jednak w swoich medialnych wyznaniach. Ostatnio wnuk królowej Elżbiety II ujawnił w programie "The Me You Can't See", że w jego rodzinie raczej nie rozmawia się na temat zdrowia psychicznego. 

Reklama

Powodem tego ma być uczucie "wstydu". Bratu księcia Williama nie podoba się to jednak, ponieważ jego zdaniem przyczynia się to do pogłębienia całego problemu. 

Wiadomo, że syn księcia Karola i lady Diany nie miał łatwego dzieciństwa. Jego matka zginęła, co odbiło się na zdrowiu psychicznym Harry'ego. Po latach książę Harry powiedział, że kiedy jego żona zdradziła mu, że ma myśli samobójcze, czuł, że nie może dopuścić do tego, aby historia się powtórzyła...

Meghan i Harry opuścili Wielką Brytanię i rozpoczęli nowe życie w USA. Sussex wyznał też, że teraz o wiele lepiej niż w przeszłości jest przygotowany do poruszania takich tematów. 

Czy kolejne wyznania księcia Harry'ego jeszcze bardziej oddają go od rodziny z Wielkiej Brytanii? 

Czytaj również: 

Kazik Staszewski ujawnia, jakie ma plany! 

Cała prawda o Bogusi z "Hotelu Paradise" 

Nie żyje młody raper! 

Jak wygląda córka Kingi Rusin? 

Halle Berry. 54 lata i sześciopak na brzuchu! 

Tamara Arciuch. To po mamie odziedziczyła urodę! 

Zobacz także:

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Książę Harry i Meghan Markle

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy