Reklama

Reklama

Sara Sampaio na spacerze w puchatych kapciach

Sara Sampaio jest jednym z najbardziej rozchwytywanych "aniołków" Victoria's Secret. Ostatnio została przyłapana na spacerze w... puchatych kapciach.

Sara Sampaio jest portugalską modelką, która ogromną popularność zdobyła dzięki udziałowi w słynnych na całym świecie pokazom "Victoria's Secret". Ponadto jest ambasadorką tak prestiżowych marek, jak "Emporio Armani" czy "Calzedonia". Ponadto, w latach  2011, 2012, 2014, 2015, 2016 i 2019 zdobywała portugalskie Złote Globy dla najlepszej modelki.

Swoją karierę w modelingu rozpoczęła bardzo wcześnie. Została odkryta w wieku 15 lat, jednak do rozpoczęcia kariery musiała odczekać jeszcze rok. Wówczas wygrała konkurs, dzięki któremu wystąpiła w swojej pierwszej, poważnej reklamie. Jej największym marzeniem było dołączenie do grona modelek Victoria's Secret. Gdy wysłała zdjęcia za pierwszym razem, została zaproszona na casting. Nie udało się jej jednak dostać na pokaz za pierwszym razem, jednak modelka się nie poddała i w 2013 roku już w zadebutowała w Victoria's Secret Fashion Show, co otworzyło jej drzwi do dalszej, światowej kariery. Znalazła się na okładkach takich magazynów, jak L'Officiel, Vogue, Marie Claire, Glamour.

Reklama

Choć 29-latka stale bywa na salonach i jest na bieżąco z modowymi trendami, ma miejsce na normalność w swojej garderobie. Ostatnio została przyłapana przez paparazzi podczas spaceru z psami w Los Angeles. Na tę okazję postanowiła włożyć puchate, urocze klapki.

Do tych budzących zainteresowanie klapek modelka założyła bluzę w kolorze morskiej zieleni i luźne, białe szorty.

Jak oceniacie tę stylizację?

***To może cię zainteresować ***

Małgorzata Rozenek-Majdan uważa, że bezpłodność powinna być leczona przy finansowym wsparciu państwa. In vitro dla każdego!

Barbara Kurdej-Szatan w nowej odsłonie. Co uchwycił fotograf? Takiego zdjęcia jeszcze nie miała

Magdalena Pieczonka pozuje bez bielizny. Odważne zdjęcia

Paulina Sykut-Jeżyna coraz szczuplejsza. Nad Bałtykiem odsłoniła ciało!

Magdalena Mołek objada się. Dziennikarka nie dba o linię? O co chodzi?

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Sara Sampaio | Victoria's Secret

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy