Reklama

Reklama

Selena Gomez i ciałopozytywność. Te zdjęcia zachwycają!

Selena Gomez jako jedna z najpopularniejszych piosenkarek na świecie ma ogromny wpływ na młode kobiety. Swoją popularność wykorzystuje między innymi w celu propagowania ciałopozytywności, czego dowodem jest ostatnia sesja zdjęciowa, która stała się ogólnoświatowym hitem.

Selena Gomez już od najmłodszych lat żyła w świetle reflektorów. W wieku 12 lat została dostrzeżona przez Disney Channel. Grała w takich serialach, jak "Nie ma to jak hotel", "Hannah Montana" czy "Czarodzieje z Waverly Place". Nie jest tajemnicą, że bycie pod presją mediów w tak młodym wieku wiąże się z dużym ryzykiem konsekwencji dla psychiki. Selena Gomez w 2020 roku w wywiadzie, którego udzieliła Miley Cyrus przyznała, że od lat zmaga się z chorobą afektywną dwubiegunową. Artystka, którą na Instagramie śledzi ponad 240 mln użytkowników często mówi o tym, jak ważne jest dbanie o zdrowie psychiczne. Co za tym idzie, piosenkarka włącza się w ruch ciałopozytywności. Uważa, że promowanie niewyretuszowanych zdjęć ma ogromny wpływ na psychikę młodych kobiet i pozytywnie wpływa na samoakceptację.

Reklama

Selena Gomez w ciałopozytywnej sesji

W ostatniej sesji dla marki La Mariette prowadzonej przez jej przyjaciół, Selena Gomez pozuje w odważnych kostiumach kąpielowych. Co ważne, zdjęcia nie zostały poddane retuszowaniu, a co za tym idzie, niosą one przesłanie ciałopozytywności i akceptacji własnego ciała takim, jakie jest.

W ostatnim poście na Instagramie dotyczącym sesji gwiazda napisała: "To, co kocham w tej marce, to fakt, że celebruje kobiety, które kochają swoje ciało bezwarunkowo dając sobie szacunek, na jaki zasługują".

Co sądzicie o takich akcjach promujących samoakceptację? Również jesteście przeciwniczkami retuszowania zdjęć?

Czytaj więcej:

Ewa Kasprzyk eksponuje olbrzymi biust na Gali Finałowej 30. Festiwalu Mozartowego

Joanna Opozda i Antek Królikowski biorą ślub. Są szczegóły

Najpiękniejsza wśród pięściarek: Kim jest Sasha Sidorenko?

Karolina Sawka wzięła ślub?!

Zobacz także:

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Selena Gomez | ciałopozytywność

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy