Reklama

Škoda troszczy się o bezpieczeństwo kobiet

Często zastanawiamy się jak postępować w sytuacjach potencjalnego zagrożenia. Jak zachować się w takim przypadku? Jak pomóc ofiarom? Jak chronić przed niebezpieczeństwem dzieci?

Istnieje cały wachlarz możliwości, które po wprowadzeniu w życie zwiększą poczucie bezpieczeństwa. Aby się o tym przekonać, Škoda jako marka odpowiedzialna społecznie, przy współpracy z Komendą Miejską Policji w Poznaniu zorganizowała warsztaty "ABC Bezpiecznej Kobiety".

Warsztaty w Interaktywnym Centrum Bezpieczeństwa Škoda Auto Lab w Poznaniu rozpoczęły się w czerwcu i potrwają do końca lipca, zakładając przeszkolenie aż 500 kobiet. Program warsztatów obejmuje zajęcia z bezpieczeństwa drogowego, przeprowadzone przez trenerów Škoda Auto Szkoły, bezpieczeństwa w sytuacjach codziennego zagrożenia, prowadzone przez funkcjonariuszki Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu oraz podstawowy kurs samoobrony z licencjonowanym trenerem.

Reklama

Każda z uczestniczek po zakończonych warsztatach otrzymuje także wydany przez Škodę i Komendę Miejską Policji w Poznaniu Poradnik Bezpieczeństwa. Zaproponowana formuła warsztatów oraz zagadnienia na nich poruszane spotkały się z dużym uznaniem pań, które warsztaty mają już za sobą.

Zapisy na warsztaty tutaj. Zostały jeszcze ostatnie wolne miejsca.

Cała akcja "ABC Bezpiecznej Kobiety" zakończona zostanie wspólnym świętowaniem już 20 sierpnia. Wówczas, na Škoda Autodrom w Poznaniu marka zaprasza wszystkie kobiety, które będą miały ochotę na miłe spędzenie popołudnia i będą w pobliżu stolicy wielkopolski. Na panie czekać będzie mnóstwo atrakcji, między innymi: porady dietetyczki i stylistki, trening z profesjonalną instruktorką fitness czy warsztaty tworzenia biżuterii.


Styl.pl/materiały prasowe

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy